Monstra vs. Vetřelci (2009)

Taková oddychová 3D sci-fi fantasy komedie :D nejvíc se mi líbil ten modrý sliz jak flirtoval se zeleným želé :D

Datel Woody (1999) (seriál)

To je zas ptákovina :D Leze mi na nervy ten jeho smích a taky se mi nelíbí ten mrož tam nebo co to je :P Jediný normální je Chilli Willy a tomu dávám 1*

9 hráčů se smrtí (2005)

Film se mi ze začátku líbil… hororovou atmosféru dodávalo prostředí podivného domu... Byly tam ovšem také různé nedokonalosti nebo,,náhody´´, které mi prostě bily do očí :) Tak třeba hned zezačátku chtějí ti lidé co jsou uvnitř otevřít dveře... a heleme se, deska stolu není čirou náhodou ani přimontovaná k nohám, jupí použijeme ji :D Když má policista v civilu u sebe bouchačku proč by nemohl mít i mobil... nebo kdokoliv ostatní z nich. Pak další blbost – první oběť se lehce křápne o zábradlí a ani ne do hlavy a hned je mrtvá a z hlavy se jí začne valit kupa krve, naopak ten co je postřelený tam ještě hodinu cupitá po baráku stejně tak i ta ženská co pak vyhraje je zasažena dost silným elektrickým proudem nebo třeba nejmladší borce se zabodne nebozízek do krku a krev z ní začne stříkat jak šťáva z pomeranče a najednou je obhozená celá zeď. Hudba - měli tam takový mišmaš...jednou opera a pak hned hip-hop... v jedné chvíli to působí jako romantická telenovela podruhé zas jako jedna velká párty. A hudba k závěrečným titulkům mi vůbec nesedla protože i když to byl vcelku otevřený a nečekaný konec, vesele to určitě dopadnout nemohlo :) Závěr? Film na prd.

Haf! (1989) (seriál) odpad!

Tenhle seriál jsem párkrát viděla, protože ho nacpali do televize místo Simpsonů...a dospěla jsem k závěru, že větší hovadinu jsem neviděla...tím, že je film starší, působí na mě nějak ušmudlaně, je tam divný dabing i herci a aby se pes proměňoval v člověka a naopak mi přijde totální nesmysl, hlavně když si toho za celou dobu nikdy nikdo nevšimne...malé děti to nepochopí a pro ty starší to taky není...

Moucha (1999) (seriál)

Tohle byl ten nejlepší seriál mého dětství, který jsem sledovala na kanále Supermax :o) Děj asi nějak zvláštní, už si přesně nevzpomínám ale ta moucha byla hrozně roztomilá a bylo to pěkně nakresleno takže dávám 5*

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Ó můj bože...kdo to zase vymyslel...větší blbost jsem v životě neviděla :D Ti ,,skřítci´´ jsou hnusní a to mimčo v tom slunku taky...nemá to žádnou hlavu ani patu a hlášky typu pičí pičí pičí Pó mi příjdou vcelku nevhodné...

Hale and Pace (1988) (seriál)

,,V jaký barvě máte růžovou?´´ ,,Růžovou základní říkáte?´´ ,,Růžovou základovku máme růžovou´´ ,,Vemu pixlu´´ xD... tak tuhle scénku umíme s kamarádkou zpaměti a vždycky se musíme smát :D Hale a Pace jsou super :)

Kirikou (1998)

Skvělá a zvláštní pohádka :-)