Slepé lásky (2008)

Ďalší z dobrých slovenskych dokumentov, vrelo každému odporučam. Štyri silne príbehy, ktoré vas dostanú a prinutia sa zamysliet nad protagonistami. Či už to je príbeh o Elene na ktorej vidiet radosť z očakavaného diaťaťa a zároveň obavy, alebo skoro až romeo-juliovska romanca v pribehu Miro, jednoducho radost pozerať. Celé toto dielo nemá žiadné hluché miesta, príjemná je animomavá sekcia (dúfam, že jej tvorca niekedy v podobnom duchu este niečo natočí). Jedine minus je pre mňa, že tato animovana vsuvka bolo len pri príbehu o Petrovi. Chcel som viac aspon v 4. poviedke Zuzana. Takze vsetci smelo do kina a podporte slovensku tvorbu tu si to na 100% zaslúži.

Princ slunce (1990)

Uplne pecka. Ak ked som si vedomi ze scenar nic moc, ani tie bojove sceni nic moc, herci ako tak hraju. Ale je to pre mna uplna klasika ktoru som videl asi 20 krat ked som mal 9 - 10 rokov. Pre mna klasika. (odporucam)

Dům hrůzy (1999)

Fajn béčko ale nič viac. Milovníci aj ocenia.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Pre mňa veľké sklamanie. Pokračovanie je krvavejšie to je dobre ,ale na druhej strane nepríťažlivý herci (jedina sympatická herečka a aj tú fiknú v úvode "not blond") scénar tiež nič moc a čo je horšie hlavný záporaci "neziskali si moje srdce" boli proste nudný. Viem scénar a aj herci neni podstane pri B horore, ale to že záporaci boli pre mňa mdlí tak to bohužial. Jedna hviezda za herca Henry Rollins už sa teším na jeho ďalší film.

Pánská jízda (2006)

Bolo to celkom prijemne. Len tých urevaných chlapov mohlo byť menej :), ale inak dobrý film ako si priatelia, pred svadbou jedného z nich potrebujú vyriešiť pár osobných problémov. Dobre sa mi na to pozeralo očakával som, že to bude slabé, ale prekvapilo.

Sunshine (2007)

jeden z najlepsich filmov tochto roku

Stopař (2007)

Za Seana Beana inak nuda

Muž proti muži (2006)

Veľmi príjemný western, hlavne čo sa týka vizualnej stránky filmu. Osobne mám veľmi rád pomaly plinúce westerny. Možno že po scénaristickej stránke to nebolo až také silné, ale celkom sa mi páčil zaver filmu (asi sa snažili o nejaké posolstvo). Kedže môžeme byť radi za každý dobrý film tohto žánru jasné 4 hviezdy.