Policejní akademie 3 (1986)

Výborný díl! Vtipu akorát. Herecké výkony srovnatelné s prvním dílem. Ale ještě tomu něco chybělo

Policejní akademie 2 (1985)

Nejhorší z první 3 Koukatelných :-). Vtipné to bylo ale na první díl to nedosahuje ani zdaleka

Karcoolka (2005)

Jen za zpívajícího kozla :-)

Iásón a argonauti (2000) (TV film)

Film, který jsem si v 10 letech zamiloval. A moje láska přetrvala věčně. I přes tu značnou nízkorozpočtovost filmu se mi to strašně líbilo

Šestý smysl (1999)

Je všeobecně známo,že Shyamalanovy filmy jsou známy skvělým hudebním doprovodem. Zde mě praštil do uší už během několika málo minut. Pravda, čekal jsem od toho něco jiného. První hodinu jsem přemýšlel jestli má cenu se to dokoukat nebo ne. Ano má. Po té nudné hodině. Nastane zlom a jakmile se objeví první "mrtvý" film dostane šťávu, úplně z jiného soudku. 3,5 za ten nudný začátek. Jinak slušný Mysteriozní snímek.

30 dní dlouhá noc (2007)

Po dlouhé době co se mi líbil nějaký survival horor. Příběh i jeho tempo nemá sice nic moc co nabídnout. Avšak co mě zde nejvíc překvapilo byla stylizace vizualizace a práce s kamerou. Věděl jsem dopředu, že je to podle komiksu, ale že až takhle dobře se dá otisknout komiks do Survival hororu jsem nečekal. Potvory coby upíři vypadali úchvatně. Jediné co mi na tom trochu vadilo, byly detailní záběry na vyvražďování celé usedlosti. Zní to trochu paradoxně protože se mi na tom filmu hrozně líbilo kontrastování rudé na bílém sněhu. Nicméně záběry jako rozmachy sekerou do krku apod si mohl režisér odpustit. A také škoda, že Ben Foster si střihnul jenom malou roli.... Mohli mu dát víc prostoru. U mě 4*

Vrána (1994)

Temné, Ponuré, Morbidní. Prostě Proyas v jednom z nejlepších filmů vůbec.