Dr. Dolittle 4 (2008)

jedna * za zvireci herce, jinak odpad.

Marie Antoinetta (2006)

Krásné kostýmy, výborná hudba a ukázka zbytečného utrácení, rozhazování, žití na dluh (možná by nebylo k zahození tento film povinně pouštět na školách a nejen tam:-p :). Film nám ale na druhou stranu nic jiného nepřináší. Ostatní historické momenty shlédneme jen z jedoucího rychlíku, a to ještě ne všechny, co se k MA vážou, což je velká škoda. Ráda bych viděla ucelenější obrázek o této královně.

Já, padouch (2010)

"It's so fluffy, I'm gonna *die*! " :-)

Super Size Me (2004)

Dokument, ktery nam neprinasi absolutne nic noveho, jen rika to, co vsichni moc dobre vime.. jidlem z fast foodu ztloustneme a znicime si zdravi. Co delat? Jist zdrave a sportovat... Podano ale docela zabavnou formou.

Láska je Láska (2004) (seriál)

Dalsi prumerny serial, ktery se snazi byt originalni tim, ze do hlavnich postav zasadi lesbicky. Me to bohuzel nebavilo.

Město duchů (2008)

Nejsem fanynka romantických komedií, ale tahle mě dostala. Příjemná, duchařská, rychle ubíhající. Ricky Gervais v hlavní roli, pro kterého mám slabost, i když zrovna tolik nehýří svým humorem známým ze seriálu Komparz nebo Kancl a výborný soundtrack. Co víc si přát, když si chce člověk na 102 min. oddychnout? :-)

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Přesně ten samý pořad, co býval na ČT1. Jan Kraus jako vždy svůj a výborný. Jen na mě už je ho poněkud moc a jakmile přijde první reklama, jak napsal Karlos80, přepnu a už se k němu nevratím.. Škoda..

Milenci (2008)

Dost smutný film.. Dost ze života..

Byl jsem mladistvým intelektuálem (1999)

"Zas bude O.K Jen co vylezeš z poslele Koukneš na sebe a máš ránu Dáš si kouř místo koupele Už v tom lítáš.." Za Michala Davida hvězdičku navíc, hihi.