Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

velmi prijemna pohodova vec. Tim sa zrovna nepretrhol ale ani nesklamal. Je jeden z mojich najoblubenejsich reziserov a milujem jeho diela. herecke vykony na jednicku to sa nechat musi. Cakala som trocha temnejsie veci ale nepokazilo to celkovy dojem.

Vlčí děti (2012)

Neviem ci to bolo tym ze si predstavujem moj zivot nejako podobne ale tento film ma uplne dostal. Realisticke udalosti kolidujuce s fantasy vlcimi ludmi. Take jednoduche a predsa krasne. Film som videla na dva krat lebo sok z prvych 10 minut a la vlkodlaci a romanticke spojenia tomu teda nepridavaju na jedinecnosti ale kazdy si zasluzidruhu sancu... A dobre ze som ju dala. Film nie je tak uzasny pribehom ako skor mojim osobnym pocitom nejakeho naplnenia. Patri do mojich top 10 Anime filmov po dnesnom zhliadnuti

Jack a obři (2013)

Viac sa mi pacila adaptacia od Hallmarku a nemozem si pomoct. Dielko je pekne ladene a je pridanych par novych napadov co tuto staru rozpravku trocha ozivilo... u mna za tri ...

Vesničko má středisková (1985)

pre vela ludi kultovy nezabudnutelny film, no ale pre mna to nehra. Asi ma ukamenujete ale je tam vsetko co ma vyslovene nebavi. Rozhodne nezaradujem ako nieco zle snimok je to vesely a realny a ceska produkcia ma vzdy bavi. Dat tri hviezdy by bolo hriech ale na pat to u mna nie je ... je mi ludo

Hostitel (2013)

Hostitela by som nezaradovala do odpadu a to z jedneho dovodu a tym je ze ked som ten film kukala stale som nevedela ci mam drzat palce ludom alebo tym svoreniam vdaka ktoremu im svietili oci. Problem je ze napad ako taky o invazii je vlastne stary no co ak ta invazia prinesie dokonalu planetu ? Dokonaly zivot... Tato idea stala za viac ako film skutocne obsahoval. Vezmem si slova od POMO ´Hostiteľ je obsahovo plochý a produkčne vypadá ako pilotný diel priemerného seriálu´ suhlasim na 100 percent. Pre mna je jedina skoda tohoto filmu ze nerozvinuli pribeh prave o to dilema. to sa mi tam niekde stratilo.

Frankenweenie: Domácí mazlíček (2012)

Ano som faninka Burtona ale asi ma nejake obdobie teraz a nejde mu... Pekna rozpravka na jeden vecer. nic uzasneho ani prekvapujuceho. Bojim sa to povedat ale z casti to bolo nudne... Ale potom som si pozrela nieco s Johnym Deepom a hned ma to preslo. Vizualne to sadlo, ved ako inak, V tomto som nebola sklamana ale kde je ten pribeh?

Atlas mraků (2012)

Na zaciatku je film dost sprehadzany a trosku som sa stracala v dejovych a casovich liniach. No netrvalo dlho a pointa filmu sa zacala vyjasnovat. Pre mna taketo filmy vzdy mozu byt. Je ale pravda ze som snimok videla viac krat kym som pochopila vsetky suvislosti. Viem si predstavit ze to asi trhat roku nebude a obecenstvo patra po inych zazitkoch ale som rada ze sa natacaju filmy ako tento. Tiez netreba opomenut hviezdne obsadenie... pre mna super 75 percent

Raubíř Ralf (2012)

Tak co som Vazne necakala ze ma ocari princezna z hry kde je povacsine vsetko ruzove, lizankove a sladke. Paradne retro z hlaskami ako sa patri. Vanellope von Schweet a jej zlepene vlasy a paradne smutne ociska proste zasmiala som sa bolo to po dlhom case nieco ine.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Tolkien je pan a neslo mi dat menej na pocest jeho menu ale ako bolo spomenute je to tocene vysostne pre peniaze. Pride mi to velmi roztahane a pocit no kedy uz to pride vo mne trval cely film. Graficky je krasne zmaknuty hudba fenomenalna ale je tam prosto citit to ze juchuu LOTR nam zarobil a Hobit bude tak isto zarabat. Aj ked hrdinovia postavy vsetko dokonale v porovnani z LoTR o hviezdu menej. Je to aj z dovodu obrovito vysokej latky kde nas nechali pri panovy prstenov. Toto prekonat bude tazke a bohuzial vsetci budu porovnavat. Ako samostatna kompozicia u mna 90 percent no kezde som videla LoTR je to len 75%

Avengers (2012)

Rozmyslala som medzi 4 a 5* vsetko sadlo vsetko bolo ok ale nieco mi v tom kine proste chybalo. Potom som si to pustila doma a nemohla som sa prestat smiat hlaskam Tonyho Starka. Ten to u mna zachranil a kedze mam rada aj Iron mena ostalo to pri piatich. Dobra {podivana} ako by bratia cesi povedali. Zabavne nekomplikovane akurat na vecer z pop corn a kofolou