Nespoutaný Django (2012)

Ukecaný Django. U předchozího filmu jsem mu to ještě nějak prominul nebo mi to tak nevadilo. Zde ovšem tempo filmu líta nahoru dolů díky ukecaným scénám kde se u stolu řeší rozvláčně rasismus, kšefty a bůh ví co ještě. Jinak tedy jen dvě hvězdy a to ne za Foxxe a DiCapria ale za skvělého Waltze a SL Jacksona. Možná to někdy dám znovu a přehodnotím to ale budu se muset hodně přemáhat.

Elysium (2013)

MD to docela zvládá ale nějak mi castingově nezapadnul mezi ty vedlejší role, které byly v tom slamu samý hispánci. Prostě bych díky tomu vybral do hlavní role někoho jiného... sám nevím koho. Za to ale Sharlto Copley si už asi vytvořil nálepku pěknýho freaka jelikož toho úchlnýho agenta zahrál na 1*. Vizuálně a stylisticky Blomkamp taky na jedničku. Příběh takového šestákového sci-fi to ovšem převáží výše zmíněné jedničky :) JF bude už asi do konce kariéry hrát jen takový luxusní svině jako tady.

Útok na Bílý dům (2013)

Faqua to tedy vyhrál na celý čáře. Sorry ale u konkurenčního Olympus has fallen jsem se pobavil tady u Emmericha jsem si tradičně řekl WTF. Nemohu se vyhnout srovnání ale ve změti obou filmů působí RE mnohem kýčovitěji a hloupěji než Faqua a to ho nezachrání ani pár vtípků pana prezidenta a jeho ochránce.

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

To je tak uvěřitelný! Běžně sebou nosíme kameru a nahráváme si 24h z našeho dne.

Paranormal Activity 3 (2011) odpad!

Paranormal Activity 4 (2012) odpad!

Jen Bůh odpouští (2013)

Nebudu hodnotit jelikož jsem to vypnul po 30ti minutach. Nejlépe to napsal asi Isherwood a Verbal.

Crazy Joe (2013)

Toto je nový žánr. Akční romantický film :) Ale jo dobrý...

Machři (2010)

Bože! Že já na to koukal. Další Sandlerova fekální komedie kde jediné na co se dalo koukat byla Salma Hayek a jediný kdo pobavil Steve Buscemi. Jinak nevím k čemu takové trapné komedie jsou. Asi jen aby jsme viděli sbírku kšiltovek Adama Sandlera, který má v každém záběru jinou.

Sedm psychopatů (2012)

Hodně netradiční film. Čekal jsem něco úplně jiného a o to víc jsem byl potěšen.