V moci ďábla (2005)

Doufám, že mě to na vejšce nepotká, uff. Velký obdiv Jennifer Carpenter za akrobatické cviky.

Bubba Ho-tep (2002)

Moc dobrá blbina. Mám doma jednoho milovníka Elvise a ještě do teď pátráme, co se s ním stalo. Do Egypta se asi nepodívám, ale po Bubba Ho-tep už ani nemusím. Opravdu originální a Elvis, to byl vždycky šprýmař. I v tom domově důchodců si zachoval svůj styl. Snad ta jeho maličkost mu zvedla náladu a s Kennedym to tam roztočili.

King Kong (2005)

Nejsem odborník, ale poznám, když se něco povede a tohle byl hergot mazec. Celý film jsem byla přilepená k sedačce a cítila napětí. Jo, byly tam nějaké např. grafické chyby, ale mě tam zase tolik nevadily, nepřišly mi tak důležité, jelikož by podle mého Peter Jackson musel mít další miliónek, aby vypracoval aspoň 20 dokonalých brontosaurů, aby se každému zavděčil. Každopádně jsem si vzpoměla na starého King Konga, kterého jsem viděla, když jsem byla malá a zjistila, že ve mě tenhle film navodil naprosto stejnou atmosféru, jako v té době, kdy jsem viděla ten starý - prožití strašidelného a na druhou stranu také kouzelného a neuvěřitelného příběhu.P.S. slza mi utekla...Proč ho zabili???

Visací zámek 1982 - 2007 (1993) (TV film)

Naprosto skvělá mystifikace, skoro jsem jim to sežrala :-) .Nasmála jsem se jako nikdy před tím. Všem, kdo mají smysl pro humor doporučuji.

Mistři českého animovaného filmu (2004) (seriál)

Výborný pořad. Moc ráda si zavzpomínám na večerníčky mých dětských let a vůbec animovaný film patří k mým nejoblíbenějším.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Ve mě je ještě dost dítěte na to , abych dokázala pochválit pohádkový film. Pro mě byl úžasně zpracován, zvířata mluvila naprosto přirozeně a také vypadala naprosto živě. Král říše byl moudrý, děti odvážné a přátelské. Dokonalé pro děti, obzvlášť pro ty dnešní :-). Vzpoměla jsem si na to, jakou jsme mi jako děti měli představivost při čtení knížek a tohle pro dnešní děti, které jsou i líné si je číst, doporučuju Narnii. Také se nemusíte obávat žádných násilností, děti by neublížily ani mouše. Nádherné kostýmy a hudba bušícího srdce. Jediné, proč to není za pět hvězdiček je to, že dvě hodiny na to zase nestačily, boj o velkou zemi dobra byl příliš jednoduchý a zkrácený, děti byly až příliš šikovné se zbraněmi na to, že pocházeli z města a byly tak nevinné.

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Bylo to hezké, ale nebýt Jumanji, dám víc hvězdiček. Bohužel to je totální kopie scénáře, jen předělané z podoby jungle do vesmíru. Být kluk, tak jsem uchvácena aspoň Kristen Stewart.

Jája a Pája (1986) (seriál)

Jaká z dnešních pohádek vám řekne to, co třeba Jája a Pája? Jak ráda na to vzpomínám, když jsem se těšila každý večer na večerrníček nebo v neděli ráno na pohádky. Dnes jsou to samý turbo extra sci-fi zvířátka, mluvící dodávky, pokémoni a jaký ještě blbosti. Jsem zvědavá, co z takové generace vyroste...

Kingsajz (1987)

Nasmála jsem se dosti a to jen díky polštině, která působila komicky, kór když trpaslíci v malé podobě mluvili jak šmoulové. Nicméně jsem se nebavila dlouho,jelikož jsem usnula (podle mého je to znamení :-)).Přišlo mi to celý dost bláznivý, ale ne tak úžasný. Co se mi hodně líbilo byla scéna - šuplíky, vězení, cestičky,lázeň, atd.

Kód 46 (2003)

Dávám tři hvězdičky, ale je to spíš o něco více.Film měl strašně zvláštní atmosféru. Byl plný citu, vášně, snění a nevědomosti toho, co s námi bude dále. Nebyli tam žádní vymódění, překrášlení herci, působilo to na mě velmi realisticky.