*JIN

Ztroskotaná láska (2005)

Co ta holka chce?

• 1.3.2010  11:29
    Znamení (2002)

Čekala jsem daleko více. A dala bych daleko více- hvězd. Nebýt těch ohromujících dialogů a 'detailů' na jež upozorňují už jiní. Celý film šel z kopce a stáhl i herce. Nemyslím, že bych ohromeně zakřikla obsazení, to ten film je zprznil. A i když mě vcelku zamrazilo při prvním setkání s ufonem, ta další už byla směšná.

• 13.2.2010  22:01

Musím uznat, že dívat se na kostýmy mě baví daleko více než sledovat příběh filmu. V porovnání se seriálem, který taky staví na barevných modelech, ve filmu byl příběh pouhým módním doplňkem, a trošku ohraným. A i když šaty(obzvlášť svatební), kabelky a botičky byly jako vždy úchvatné, maximum co nabízím jsou 3*

• 7.2.2010  22:19

Ani mi nedovolili si vydechnout a skončil. Zdálo se mi to, nebo byl opravdu tak velice krátký? Cameron Diaz velice mile překvapila mimo jiné.

• 7.2.2010  00:33
    Muž v ohni (2004)

Byla to podívaná. Ovšem nespočetněkrát jsem si opakovala - jako vážně?-. Bylo to chvílemi jaksi moc americké na můj vkus, přehnané až to hraničilo se vším reálným. Když odcházíte z kina, obýváku, od notebooku neměli byste si říkat 'Černý princ na černém koni všechny zachránil, ještě že nežijeme v USA' .. Vždyť přeci nazačátku říkali, že to není superman. Jsem zmatená. Čtvrtá hvězda pro Dakotu.

• 6.2.2010  01:01

Jak já miluji tenhle film! Viděno pouze jednou a velice dávno. A stejně jsou tu scény, které znám nazpaměť.

• 2.2.2010  14:06

Z ničeho nic se vzbudím a říkám si jak se jenom jmenoval ten film se Stevem se Scarlett a tou hnědovlasou Dariou. Vzpomínám kdy jsem ho viděla. Byla to noční filmová palba léta 05, tenkrát zažívala ČT2 nějaký filmový absťák čico a pouštěla jednu pecku za druhou peckou. A já to léto úplně odložila knihy a zírala. To byly časy :) Snímek rozhodně stojí za 4 hvězdy a víc...

• 28.1.2010  11:49

..očekávání, že jedna z hlavních hereček, Barcelona, bude do neomrzení před kamerou se nestalo. Zklamání. Film není jen o lidech, ale I atmosféře, kterou já jsem vcelku nepostřehla.

• 28.1.2010  11:48

Přišlo mi to hrozně podivné .. ale vcelku snesitelné a milé.

• 24.1.2010  17:11

ta rána byla fakt dobrá ..

• 15.1.2010  22:57
    Sabrina (1995)

Jsou filmy, které prostě jsou, ohrané a stále stejné. Ale je milé si nad ně čas od času sednout, třeba zapnout Tv Nova a jíst popcorn.

• 12.1.2010  16:35

PÁNI, já jim to věřila do posledního chlupu.

• 7.1.2010  19:20

Chudý průměr .. bohužel.

• 4.1.2010  20:25
    Pád (2006)

Božský trailer je zárukou vynikajících střihačů. To jest pravdou o které se přesvědčuji dnes a denně. Ovšem pokud je film daleko lepší než-li trailer sám, kráčíme si po zelené pasece někde v ráji. Proč pláčou želvi - netuším, ale osud opičáka Wallace mě rozněžnil jako už dlouho nic. Každičký obraz mě nasytil. A jako třešnička na poháru byl pro mě nadějný konec. Malá okouzlující copatá baculka si dostála svého přesně jako já.

• 3.1.2010  22:43

Já prostě pana Bohdana Slámu nemusím. Už od dob Štěstí, kdy mě zlákal do Bio.

• 2.1.2010  23:43
    Alpha Dog (2006)

Smála jsem se. Pardon. V čele s Justinem to bylo hrozně pošetilé.

• 2.1.2010  07:54

Na nové straně deníku nové kapitoly. Obracejíc listy, na paměti nové začátky. To už ale prozrazuje mnoho. Jedinečný film, který poukazuje na celek. Nebabráte se v životě jednoho nešťastníka. Patříte do celé takové rodiny. Povede-li se vám asimilovat .. Od začátku do konce nádherné všední ač neobyčejné obrazy ze života, takového jaký opravdu je. Bratři dabující western, kytarista Raph, .. Najít si ve filmu něco, co vás očipuje je umění. Rémi Bezançon je pan umělec, alespoň pro tentokrát.

• 30.12.2009  14:30

Lola dostane co chce, a když se vám povede zapomenout na pupkatého dědu vedle sebe, sedm hladových krků, odstřiženou elektriku a telefon užijete si to s ní.

• 28.12.2009  13:08
    Once (2007)

Ani dost časovýho odstupu mi nepomohl. Mě se to prostě nezalíbilo. A to vůbec. Ani nevím jak bych to popsala, zdálo se mi to hrozně nijaké. Ale respekt těm co to oceňují. Třeba tam taky jednou dorostu.

• 28.12.2009  00:19

Můj barbarský názor zní > Kdykoli Joker odešel, byla nuda. Navíc jsem se téměř nevydržela dívat na tu herečku, proboha! Byla jsem z toho rozčarovaná, ale ne moc hezky.

• 19.12.2009  21:59
    27 šatů (2008)

Nepatřím k těm romantickým fanynkám (Moderní popelky, Wimlbedonu, ..atd.) Přinášejí mi noční můry. Těchto 27 šatů pro mě jsou jako odpočívadlo na dálnici.

• 18.12.2009  10:14

Vášeň předčí i animaci .... http://www.youtube.com/watch?v=3PU5Tsx36E0&NR=1

• 18.12.2009  09:57
    Destino (2003)

Dalí - respekt X Disney - nesedí ..

• 18.12.2009  09:49

Sleduji, že legrácky v metru jsou oblíbené .... 'Madam, zapomněla jste si tam tašku' má už dokonce svoji kategorii .. Tenhle sketch byl dosti drsný..

• 18.12.2009  09:40
    Oktapodi (2007)

Láska je láska - jeden z nejlepších :)

• 18.12.2009  08:20

When the hell Matt comes to Prague?

• 17.12.2009  22:45
    V Paříži (2006)

Souhlasím s předchozími .. Film je náročný, řekla bych až k nepochopení v některých jeho částech. Konkrétně jak tvrdí eJacques, plně souhlasím s tou severskou scénou .. Dánsko jako vyšité .. a taky je zmatený.. každý náš život je zmatený.. ... ... ... Dans Paris je tah úplně mimo a možná proto mě zaujal. Ďábelsky se liší od všeho francouzského .. až k neuvěření .. a Romain je tu opravdu bezchybný .. hroutit se jako on by chtěl kdejaký psychopat. Možná jen jedna výtka .. pro mě až moc nahoty .. ne z puritánství ale na Joane nebyl moc hezký pohled .. a Louis se taky vyloženě nestyděl .. Prozatím čtyři hvězdy - pustím si znovu a zmodifikuji ..

• 17.12.2009  12:14
    Paříž (2008)

Pohádka o třech chodech. Pro mě ta paní Paříž, jež jsem dlouho hledala zachycenou. Že ji jde zachytit i bez Edith a šansonů víme už i my. Bravo pokroku. Romain Duris alias Pierre byl mužný jako nikdy, od těch dob 'Erasmu' a 'L'auberge espagnol' je z něj vážně chlap. Zbožňuju otevřené konce .. fin (ou pas)

• 15.12.2009  20:15

Podívaná! Takhle si představuju seriál pro náctileté/ mou kategorii. Je to milé, zábavné, nenucené, opravdové a uvěřitelné. Croissant se peče, francoužština plyne .. oddechovka.

• 13.12.2009  23:07
    Hezounci (2009)

Jediné možné slovo, co mě napadá je 'Fuj', asi jsem z jiné planety, ale tohle fakt ne. Překvapením pro mě bylo, že to neměla být parodie, to jsem před ani po shlédnutí netušila. Francouzi točí odlišně, ale tohle je extrémní a odstrašující případ toho, když se něco - někde - někomu totálně pokazí.

<< předchozí 1 2