Max Payne (2008) odpad!

Omlouvám se, ale tohle je shit!

Skála (1996)

The Heat X The Rock. Co je lepší? Těžko říct, nicméně rozhodně jeden ze dvou nejlepších akčních filmů 90tých let! Tohle se již dnes netočí, ať se na mě Bruce Willis nezlobí, ale John McClane může Johnu Patricku Masonovi vylízat...vy víte co :-)

Bouřlivé dny (1990)

Dynamický Tony Scott, rivalitou a osudovostí protkaný scénář, fajnová chemie a super soundtrack. Boží, boží, boží. 9/10!

Vanilkové nebe (2001)

Nějak jsem to nepobral. Sorry Tome, ale tohle ne.

Miami Vice (2006)

For me prototyp akční - kriminálky. Dobře popsané postavy, zajímavý děj, který nikde nedrhne či logicky nehapruje. Výborný režisér a dobrá volba herců. A Li Gong je tady k sežrání. Ultimátní soundtrack, AUDIOSLAVE RULEZZ!

Zelený svět (1996)

Film, který mne umí pobavit opravdu vždy, když ho vidím. Role padne Costnerovi zcela přesně - otočená čepice, pivo v ruce, míček a driver, to je přesně způsob, jakým si představuju zkrachovalého golfera jako je "Cink" McAvoy. Chemie mezi hlavními postavami funguje skvěle a i Don Johnson se přesně hodí na slizouna, co nemá rád děti, důchodce a pejsky :-) A poslední rána na U.S.Open, to je klasa.

Hra snů (1999)

Nevím čím to, ale tady v těchto rolích mi Costner sedí prostě nejvíc a navíc zde má po boku půvabnou "mamku" v podání Kelly Preston. Jeden z 5 nejlepších sportovních filmů a jasně nejlepší film Sama Raimiho. 10/10.

My dva a křen (2006)

Owen to drží a drží to dobře :-) Nicméně nejlepší je zde Seth Rogen :-D

Lepší pozdě nežli později (2003)

Když máte na plátně Jacka Nicholsona v roli, která mu padne přesně na míru a Diane Keaton, což je paní herečka, tak zřejmě i s hodně špatným scénářem máte šanci na úspěch, což ovšem není případ této komedie, kde ani scénář není slabinou. Jedna z mých nejoblíbějších romantik.