Polibte nevěstu (2007)

hodně lidí tento film odsuzuje ale mě celkem překvapil. Tori Spelling je krásná, líbila se mi hudba ve filmu i námět nebyl špatny a kamera taky ušla. Akorát necápu proč zase do gay rolí obsadili hezounky, když není vždy pravda že chlap kterej je krásnej a není zadanej je gay proto tohle hodnocení

Latter Days (2003)

tento film mě zaujal, ba co víc přímo nadchnul tento film miluji a nedám na něj dopustit. kdybych si měl vybrat ze C.Jayovi produkce mezi KISS THE BRIDE a LATTER DAYS určitě to bude tenhle snímek. jediné co se mi na tomto sniímku zas až úplně nělíbí je to, že vždy jsou gayové krásní, což ale není pokaždé pravda.

Mezi řádky (2007)

Strašně mě mrzí, že mi vždy při koukaní na tenhle film do toho něco vlezlo. Tenhle film je pro mě něco zvláštního, něco okouzlujícího, Hilary Swank je skvělá herečka a tenhle snímek si bez ní nedokážu představit. Moc pěkné je, jak se protíná svět ve škole se světem venkovním kde se studenti mění na gangstery. tento snímek mě dostal svým působivým a pravdivým příběhem, který dokáže zahřát u srdce, dokáže pobavit a ale taky z vás místy dokáže dostat i nějakou tu slzičku. ten film si mě dokázal získat a já mu nemám co vytknout

Avatar (2009)

Bezkonkurenčně jeden z nejlepších snímků, co jsem kdy od Camerona viděl. Pěkné propracování, skvělý námět, parádní herecké výkony, stopáž je také akorát, prostě tenhle snímek ode mne nemůže dostat jiné hodnocení než celých 5*... tvůrcům skládam poklonu

28 dní poté (2002)

Popravdě říci, tenhle film mám od roku 2005 na DVD a nějak mě ten název odrazoval, pak jsem si ale řekl že to shlédnu a zjistil jsem, že jsem ho měl shlédnout už dávno. Skvěle natočené, není zbytečně roztahané, má to šmrc a ani na půl minuty jsem nespustil oči z obrazovky, prostě horor ve kterém je to, co má být, nic mín a nic zbytečného. Zkrátka film, který stojí za to vidět... a ne jen jednou

Pohádky na dobrou noc (2008)

Adama Sandlera nijak zvlášť nemusím, ale tento snímek se vyvedl. Je to taková pěkná odpočinková komedie nejen pro děti, ale také i pro ty starší. Morčátko "Bulva" opravdu stojí za to. Adamovo vyprávění pohádek dětem, jejichž děj se pak samotnemu Adamovi obdobně stane, je také pěkné. Docela zajímavě vypadala Lucy Lawless (XENA) jako recepční. Moc pěkné, tenhle snímek opravdu stojí za shlédnutí a ode mne si vysloužil zcela po právu 4 hvězdičky

Philadelphia (1993)

Miluji tenhle snímek. Je to můj první film s Tomem Hanksem. Kamarádi mě od toho snímku odrazovali. Hned po prvním shlédnutí jsem nebyl schopen film nějak ohodnotit, protože to, s jakým přehledem se Hanks vypořádal se svou rolí je neskutečné. S jakou precizností dokázal zahrát mladého Gaye, kterého vyhodily z práce kvůli AIDS a také se mi líbil Danzel Washington jako zastupitel hankse, který také předvedl parádní výkon. Na tu dobu, kdy toto téma bylo dost choulostivé dalo by se říci „tabu“ si Johnatan Demme dokázal bravurně poradit . Totálně mě zaskočil konec filmu kdy při poslední scéně hraje prostě jen hudba. Tenhle film jsem zařadil mezi své oblíbené filmy.

Adrenalin (2003)

Nemůžu si pomoct, ale hned poprvé co jsem film viděl, jsem nevěděl co si mám myslet,Na filmu je docela zajímavé téma, ale už po prvních 15ti minutách tohoto snímku jsem si říkal, že ten „Kápo“ tý smečky mi nesedí a že určitě má prsty ve freyině smrti a ejhle, ono tam něco takového bylo. Kamera byla nedokonalá, herci (ač se snažili) byli podprůměrní a režije je silně nedotažená. Jediné co se mi tak asi na tomto snímku líbilo, byla závěrečná scéna na motokárách řítících se po městských silnicí s policejními auty v patách.

Surfaři (2007)

Poté co jsem v roce 2006 shlédnul film SOMMERSTURM jsem nečekal, že bych mohl ještě někdy vidět něco podobného. Filmy jsou moje hoby a filmy s „homo tématikou“ mě dokážou zahřát u srdce, protože sám jsem Gay a vím, jaké je poznávání sama sebe a není to jednoduchý úkol. V tomto snímku je pěkné prostředí s výhledem na vlny. A to, jak se se svými rolemi poprali dvě hlavní postavy (milostná scéna) je ohromující. Je pravda, že film do druhé půlky malinko pokulhával a ztrácel šmrnc, ale ve druhé časti se slušně rozjel. Je fascinující jak si matka, která nezvládá vlastní dítě, vylévá vztek na mladšího bratra, který si potřebuje srovnat věci v hlavě a přiznat si, že je gay. Po shlédnutí tohoto snímku jsem přehodnotil svou TOP 10. Tento snímek si i přes „pár maličkostí“ právem zasloužil celých 100% hodnocení