Mořská příšera (2022)

Vzhledem k tomu, že příběh bazíruje na celkem známém modelu bych čekal více od příšer. Jejich propracovanost (vizuálně) jejich hierarchii jejich domov. Více patosu při obývání jejich ostrova.... Velmi chyběli vtipné situace a záporaci by měli být více záporní. Ta červená je bez nápadů nemá žádnou zajímavou povahu, rys cokoliv. Ale koukat se na to dalo. Jednou.

Spiderhead (2022)

Od Kosinskeho jsem čekal velmi dobře zpracované psychologické drama, ale toto bylo spíše jako od Waititiho :(

Encanto (2021)

Po třetím kouknutí stále zábavné dojemné a veselé. Pohádka velmi dobře řeší vážné reálné věci s kterými se dá ztotožnit. Když se po opakovaném shlédnutí cítí člověk stejně jako při prvním a je to v tom dobrém slova smyslu je to potom snímek výborný! Takže měním hodnocení na 5.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Už dlouho jsem neviděl, tak perfektně udělanou věc. To prostě musí vidět každý!

Star Trek: Picard - Season 2 (2022) (série)

Juj to byla tragedie. První dva díly bomba a pak to šlo do kytek a bylo to trapné až do samého konce. Hodně velké zklamání po tak perfektním první řadě :(

Batman (2022)

Po takovém marketingu bych čekal více těch Real scén. Začínám být alergický na dlouhé záběry, které nic nepřináší. Je to nudné a trapné. Přišlo mi, že je film nedotažený. Vždy to začalo slibně a pak došel dech. Například začátek kdy se jako všichni boji tmy, ale jsou jich plné ulice. A když se objeví signál moc viděšení nejsou. Jak jde po schodech super a pak obyč. Rvačka kterou by zvlád každý slabší akční hrdina. Hádankář začíná hodně dobře, ale po odmaskování stratí lesk. Hudba neoriginální a dost film zhazuje. Pro Hitman hudba Dobrá pro Batman Ne! Celkové vyvrcholení a propletení je bezzubé a přišlo pozdě. Už to dávno víte! Špatné to není, Pattinson příjemně překvapil hlavně v první polovině.

Banshee (2013) (seriál)

dobrej rozjezd avšak po 2 a půl seriích jsem se začal trochu nudit. Takže končím.

Zákon gangu - Série 5 (2012) (série)

Čtvrtou sérii jsem neviděl a o nic nepřišel. O tom co se stane jsem věděl dříve než se to stalo. Abych byl fér - to jak se to vyvinulo s Popem to jsem nečekal. Každopádně je to zacyklené každá série je stejná jen se něco málo se mění. to je seriál co nemá smysl sledovat. Končím