Herkules (1997)

Výborně udělaný Hádes

Rozbitý robot Ron (2021)

Velmi hezký a vkusně udělaný alarm pro rodiče co nechávají své děti vychovávat moderními technologiemi!

Eternals (2021)

Nemám zrovna radost z děje, který je proveden jinak a dost mi chyběla věčnost jako synonymum pro Eternals jejich Olympie a jejich nezničitelnost, ale jinak je film zajímavým počinem. V porovnání se svými bratříčky z druhé vlny zatím absolutní suverén. Protože ostatní jsou zatím dost o ničem. Každopádně při opakovaném shlédnutí dobře provedeno zahráno též slušně a obsazení no dalo se (ale nic extra). Hollywoodské vyvážení ras a pohlaví je smutné, ale nepůsobylo otravně a umělé až na Faista to bylo umělé dost.

Město podivínů (2018)

Velmi originální a hodně zajímavé. Dbal bych rad a díval se rovnou na film bez zjišťování čehokoliv o něm! Mně se to vyplatilo.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Velké nafintěné nic zaobalené do přehršle postav a efektů a pokusu o napojení na emoce. Tohle si Spidey nezasloužil. A tak jediná super věc v podání Willema Dafoe je Green Goblin, který dostal velmi málo prostoru. Ostatní jsou trapáci a Lizard (chce se mi brečet zoufalstvím když si na Lizarda v tomto filmu vzpomenu. Konec filmu a pod titulkové scény rozhodně vybízejí na slibný další díl ale vzhledem ke dvěma minulým si nedělám naděje.

Peacemaker - Season 1 (2022) (série)

Typicky americký sen. Konspirace, rasismus, vulgarismy, sexismus vlastně jakákoliv diskriminace na jakou si vzpomeneš, násilí, nahota a plytký děj.

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

Tak to je propadák. Zábavné to nebylo vůbec. Dialogy jsou děsivé a herci odvedli jen standart. Padouch vyloženě trapný a chemie v přední trojici je nechutně pojatá!

Expanze (2015) (seriál) odpad!

Při sledování prvních dvou dílů jsem měl neodvratitelny pocit, že hrozně zabíjím čas, že mne irituji dialogy postav, že mne irituji samotní herci svou neschopností hrát přirozeně! Scény mi přišly nekonečné a nudné. Vše umělé natáhnute a absurdní. Např scéna zničení lodě torpédy a pak vše kolem hrozné. Žádné emoce kromě nechutí nad scénářem. Thomas Jane děsivý klišoidní. Nechápu jak to může mít tak vysoké hodnocení. Podobně jsem se cítil při Battelstar Galaktika. Při všem co je momentálně k vidění již dále na tento seriál koukat nebudu.

Boba Fett: Zákon podsvětí (2021) (seriál)

Celkově jsem zklamaný. Začalo to slibně, ale pak seriál Stratil dech a byl o jiných postavách a jiných seriálech. Škoda Boba měl potenciál a tvůrci použili potenciál postavy na propagaci jiných postav a seriálů. Velká škoda.