Hannibal - Série 3 (2015) (série)

Spoiler: Velmi povedený červený drak. Myslel jsem že Ralph Fiennes je dokonalý Drak, ale má slušnou konkurenci v Richardovi Armitage. Ten pojal Velkého červeného draka opravdu velkolepě. Velmi dobré pojetí. Pojetí Emily Watson však zůstává perfektní

Prokletá (2020) (seriál)

Děsivý casting a velmi chabý scénář. Jediné co bylo super byly efekty a to je hodně málo. Legenda pojatá jinak avšak dosti slabě. Rozhodně se dá říci, že seriál ani náhodou nevyužil svůj potenciál!

Vlastníci (2019)

Tento film mi vtipný nepřišel ani trošku. Možná je to tím, že se účastním schůzí tohoto typu. Jsme velmi , ale velmi rád, že u nás toto probíhá v poněkud jiné atmosféře a doufám, že to hodně dlouho vydrží. Tento film mne donutil si poklidné atmošky vážit a již se nebudu čertit nad hodně věcmi a lidmi z našich schůzí. Jak je vidět ve filmu může to být i mnohem, mnohem horší. Tento film by měl mít nálepku komorní drama.

Deštivý den v New Yorku (2019)

Velmi příjemný film, avšak komediální prvky jsem neshledal. Timothée Chalamet válí opravdu dobře. Chválil jsem jej již ve filmu Král a zcela oprávněně si zaslouží chválu i nyní!

Souboj s rodinou (2019)

Chvílemi nudné, ale bylo to o rodině a o vztazích v ní. A Florence Pugh roli podala opravdu dobře. Velmi mne zaujal herecký výkon Vince Vaughna vytřískal z toho mála opravdu hodně. Lena Headey a Nick Frost představili také velmi dobré výkony a to nakonec dělalo film zajimavý.

Westworld - Žánrovka (2020) (epizoda)

A figurky partie se rozestavují dále. Opět skvěle napsaný scénář. Asi bych si tipnul na lví podíl Johnathana Nolana

Westworld - Matka vyhnanců (2020) (epizoda)

Scénáristi válí!!! Klobouk dolů před nimi. Celá tato série je bomba (teda do teď), ale tento díl je zatím totální pecka. Nebudu spoilerovat, ale tento díl je fakt něco! Hlavně díky scénáři!

Ježek Sonic (2020)

Jsem fanoušek počítačových her a Jima Carrey. Obojí v tomto filmu podáno velmi dobře. Možná bych ocenil lepší vizuál Sonika, který spíše působil jako dítě, ale proč ne. Každopádně scénář se povedl hlavně díky velmi nápaditým dialogům!!!Pohádka se líbila mně i dceři takže povedené zaměření.

Špatné vychování (2019)

Tento film skoro o dvě hvězdy vytáhl hlavně Hugh Jackman. Na něm stojí celý film. Chabý scénář a režii vytáhl tento herec o dvě třídy výše. Tato role patří rozhodně mezi jeho nejlepší!!!

Pod kůží (2013)

Dokonalá kamera a vizuální stránka to je fakt. Hudba žádná spíše zvuky řekl bych jen zvuk. Dobrá hudba by podle mého dosti změnila ráz filmu. Johansson dostala možnost táhnout celý film a vzhledem k tomu jak měla roli napsanou se s tím poprala bravurně. Zápletka se začala odkrývat dost pozdě do té doby byl film celkem nudný a posouval se velmi pomalu. Od zlomového momentu již film velmi dobrý!