Bláznivá střela (1988)

Rozhodně skvost svého žánru dnes již klasika.Koneckonců všechny Bláznivé střely jsou klasika.

Zvíře (1977)

Tento film patří rozhodně mezi lepší počiny J.P. Belmonda nasmál jsem se jak blázen hlavně když přišla sociálka tak to bylo k popukání.

Zrození Planety opic (2011)

Ano ano konečně další skvělej sci-fi film. Už bylo na čase se do toho zase opřít a Rupertovi Wyattevi se to povedlo. Příběh dokonale zrežíroval. Herci zahráli také skvěle, ale ty efekty ten vizuál to je teda paráda. Neskonalé emoce a velmi reálně vypadající opové no to je prostě koncert. Doufám, že tvůrci pojedou ve stejném duchu a hlavně ve stejném týmu dál. Chce to další díly.

Země mustangů (1976)

Naprosto souhlasím s Gemini. Víděl jsem v dětství a nedávno znovu a je to stále paráda.

Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

Příjemný dojemný snímek o legendárním koni Secretariat tato legenda podána ve stylu Disney. Herecky perfektní Diane Lane, John Malkovich a Nelsan Ellis, kteří předvedli nádhernou podívanou. Škoda jen těch dramatických okamžiků, které jaksi působili lehčeji (než v reálu určitě byli), pohádkově - no Disney je někdy bohůžel až moc pohádkový Disney . Ve skutečnosti si Peny určitě užila (a nejen ona) životní drama, které nebylo až tak věrně zvětčeno. Každopádně je tento film výborný a životní příběh Penny s rodinou a Secretaria je neuvěřitelný, famozní.

Komando (1985)

akční řežba ve stylu Arnolda. Nemyslet střílet kuchat atd. No je to klasika žánru.

S tebou mě baví svět (1982)

Není třeba slov kdo viděl tak ví proč si tento film zaslouží pět hvězdiček. Nezapomenutelné hlášky skvělí a inteligentní humor úžasní herci atd.

Cesta na Měsíc 3D (2008)

No ve 3D to možná bylo lepší,ale každopádně příběh hodně o ničem a fory skoro žádné. Pro mně to bylo o ničem.

Mrazík (1964)

Já mám pohádky rád tato je prostě super má všechno co má pořádná pohádka mít. I přes to, že jsem jí viděl tolikrát, že to ani nedokážu spočítat (mám ji vritou do paměti tak, že bych jí snad nadaboval z paměti) se mi nehnusí a kouknu klidně znovu.