Bod obnovy (2023)

Očekávání byla velká a co se týče vizuální stránky byl film hezky udělaný. Bohužel líné tempo a prkená hlavní postava detektivky spolu s čitelným dějem tohle sci-fi sráží dolů.

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Díl naprosto bez kontextu se zbytkem seriálu. Zdlouhavé čekání na nic. Bránění proti nájezdníkům tím, že si stoupnu doprostřed silnice s odstřelovačkou je úsměvné. Na to jak je zbytek seriálu skvělý, tohle bylo zklamání.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Očekávání byla velká, ale bohužel pár vtipných scén a vtípků celý film utáhnout nemůžou. Přitom námět nebyl špatný. Za mě určitě zklamání a místy jsem si říkal, jestli film netočil Troška.

Jak jsem poznala tvého otce (2022) (seriál)

Tak jo, splnili jsme si cíl. V prvním díle se mezi hlavními postavami objeví belěloška, Ind, černoch, mexičanka a Brit. Nic proti, ale tady to je fakt dost na sílu a navíc vtipu po málu. How I met your father je úplně někde jinde...

Love, Death & Robots - Svědectví (2019) (epizoda)

Z vizuální stránky jsem úplně odvařenej. Na tenhle díl jsem koukal s otevřenou pusou. V tomhle stylu chci celovečerák.

Le Mans '66 (2019)

Nemá to happyend, Ken Miles není typycký superhero, je to podle skutečné události. Tak to mám rád. Damon mi tu výjimečně nevadí. Z Forda nedělají boha a z Ferrariho blbce, jak jsem se trochu bál. Po dlouhé době 5 hvězd bez mrknutí oka.

Na střeše (2019)

Gran Torino posazené do českého činžáku, obývaného zapšklým komoušem, hezkou sousedkou a jejím debilním přítelem. Ocenil bych hustší a ponurejší atmosféru. Rádoby veselé scénky mně celkový dojem z filmu spíš kazí. Je to příjemný film, až to poběží v televizi, klidně se podívám znovu. Nemůžu se zbavit myšlenky, jak by film vypadal s Janem Třískou...

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Kdyby mi dal někdo vybrat mezi dalším dílem Premiéra a sledováním výchdoněmeckého fekálního gay porna z osumdesátých let, byla by to těžká volba.

Zelená kniha (2018)

Viggo pro mě až dotěď byl Aragorn z Pána Prstenů. Trošku nám zestárnul - šedesátka na krku, narostl pupík, ale hrát tedy umí pořád parádně. Kombinace dvou protikladů, hulváta Tonyho Pyska a vznešeného elegána Dr. Shirleyho provází celý film. Mezi pány postupně dochází k obrušování hran až se stanou přáteli. Film jsem si zařadil do kategorie typu Nedotknutelní. Klidně si film ještě někdy pustím znovu.