Avengers: Endgame (2019)

Nič iné než úplne sklamanie, ktoré je ťažko opísať slovami. Náhodné scény postrihané dokopy, ktoré dokopy dávajú nič viac ako podpriemerný zážitok. Najviac mi vadilo, že obetovali príbeh a vážnosť celej situácie v prospech trápneho a detinského humoru. Tiež je to pekná ukážka, že ak neviete robiť filmy s cestovaním časom tak ich nerobte vôbec. Pre mňa sa celá sága skončila minuloročným infinity war, ktorý mál úplne inú úroveň ako tento nepodarok.

Bohemian Rhapsody (2018)

Veľkolepé hudobné dielo, ktoré slúži ako pocta jednej z najslávnejších skupín sveta. Malek si určite zaslúži oscara tento rok.

Lesní rituál (2017)

Tento film má veľmi pekne prekvapil, pretože je ukážkou toho, že aj horor môže mať istú myšlienku a nie len bezduché násilie a známe klišé momenty.

Liga spravedlnosti (2017)

Všetky DC filmy trpia Marvelovským syndrómom, snažia sa dobehnúť svojho konkurenta, ktorý chrlí jeden film za druhým s veľkým úspechom a to je hlavným dôvodom, prečo sú filmy ako Justice League taký prepadák. Všetko je robené umelo a bez myšlienky, všetky postavy sú mi ukradnuté (dokonca aj Batman, ktorého som veľký fanúšik) a o príbehu ani nehovorím. Dávam 1 hviezdu len za niektoré momenty, ktoré sa mi páčili.

Tvář vody (2017) odpad!

Zoofilné porno, ktoré je zaobalené do oscarového filmu. Nechápem ako môže niekto tento film vidieť ako niečo viac. Absolútne odporné.

Dunkerk (2017)

Najzbytočnejší vojnový film, aký som kedy videl s nudnými postavami a v podstate žiadnym príbehom. Mal som pocit ako keby niekto zostrihal tento film 3 dni pred uvedením do kín. Tri dejové línie bol chaoticky a nezmyselne poprepletané a ku koncu som bol rád, že už nemusím pozerať ďalej.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Jeden z najlepších vojnových filmov poslednej doby, silný príbeh perfektne zvládnutý po hereckej aj režisérskej stránke.

Westworld (2016) (seriál)

Bezpochyby jeden z najlepších seriálov aké som kedy videl avšak zbytočne komplikované a mätúce finále dosť uberá z celkového dojmu.

Zúčtování (2016)

Absolútny chaos plný otravných klišé, ktoré som nemohol predýchať. Okrem toho tam bolo veľa zbytočných postav vytvorených len preto aby za ne dosadili známe hollywoodske tváre. Umelo vytvorený "film roka", ktorý sa tvári ako niečo viac než v skutočnosti je. 1/5

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Prvých 90% filmu by som dalo považovať za napínavý psychologický thriller, v ktorom sa stále stupňovalo napätie. Treba hlavne vyzdvihnúť Johna Goodmana ktorý svoju postavu podivného a paranoidného Howarda zahral veľmi presvedčivo. Taktiež ostatné postavy boli sympatické a film mal celkovo rýchly spád čo mám rád. Avšak záver filmu bol jeden z najhlúpejších a tak naivných, že sa to nedá ani slovami opísať. Ukázalo sa tu, že menej je niekedy viac, pretože z napínavého thrilleru/hororu prešli na konci do lacného béčkového sci-fi filmu s drahými počítačovými efektmi. Mal som z toho pocit ako keby scenáristi napísali posledných 20 minúť filmu pod vplyvom alkoholu. Hodnotenie: 3/5.