Vařte jako šéf! (2013) (pořad)

Pasaze jen s Pohlreichem super - spica. Pasaze s tema "studentama" ci co to je naprostej odpad. Dejte Pohlreichovi ciste jeho kucharskou show a bude to fajn :)

Rychle a zběsile 6 (2013)

Jsem nastesti i fanda Kobry 11, Chucka Norrise, Scifi atd., takze jsem si to dokazal v kine uzit. Nejsem si ale jistej, jestli to u me bude fungovat na dalsi domaci podivani.. o proti petce opet uplne neco jine. Mozno nebyt tam tolik dementnich dialogu a otrepanych klise, tak... no kdyby babka mela kule je to dedek...

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Zezacatku to vypadalo na supr gangsterku, ale nakonec se tam motala klise, az me to malem unudilo. Skoda, potencialu byla kupa :/

Bouřlivé dny (1990)

Nemam moc rad Cruise, NASCAR mi prijde jako strasna volovina a nenavidim predvidatelny pribeh - presto me tohle neskutecne bavilo. Pro nostalgictejsi dny supr oddechovka :))

Banshee (2013) (seriál)

Cistokrevna akce - napeti, sex, hodne zbrani, hodne nasili... mozna obcas pridat vic logiky (/spoiler akce v muzeu wtf?).. Carrie mi moc sympaticka neni, ale zbytek castingu mi prijde fajn. Za me se moc tesim na druhou sezonu 1. sezona - 84% :)

Nespoutaný Django (2012)

Soundtrack je jedna velka famozka, bez nej by film byl o nekolik trid niz. Nekde jsem cetl, ze je Django vetsi bomba nez PulpFiction.. to v zadnem pripade, ale u me bude pred Panchartama a tesne za Gaunerama. Skoda, ze nedoslo k epickymu finale, kdy by Django vybouchl s dynamitem na koni - booom a titulky :))

96 hodin: Odplata (2012)

Slabsi tri, k trojce sem se prehoupl jen diky hot Maggie Grace :p . Na muj vkus az moc prehnany, ale porad v pohode akcnak s rychlym spadem :)

96 hodin (2008)

Mohlo to byt jeste trosku surovejsi a byl by to plne pocet (napriklad chybelo *spoiler* podriznuti dcerky ke konci filmu */spoiler*)

Tajuplný ostrov (2012)

Necely dve hvezdy, nic moc obsazeni, nic moc pribeh.. ale zajimavy becko, ktery jsem za celou hodinu a pul nevypl..

Arrow (2012) (seriál)

Pripadam si jak 15 leta holka, ktera kazdy tyden refreshuje stranku s titulkama, jen at uz muzu videt dalsi dil... :))