Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Je to sice v první řadě pro děti, ale je to tak neskutečně chytré. A tou kombinací je to kouzelné a hlavně velmi vtipné. Shauna si musí zamilovat každý, kdo má rád animáky a "chytrý" humor :)

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Moc velké zklamání! :( :(... Jsem velký fanoušek animovaných filmů a seriálů. A Shaun the Sheep patří mezi mé oblíbence. Bohužel mi tady chybelo to NĚCO, co propůjčuje zajímavost a chytrý humor v každém osmi minutovém dílu. Byla jsem na tom v kině a zdálo se mi, že to ani ty děti moc nebaví. Jsem velmi zklamaná! :(

Pád do ticha (2003)

Tady nemá cenu nic hodnotit. Každý komentář bude jen plytkou myšlenkou autora, oproti té neuvěřitelné síle a odvaze muže, který se "doplazil zpět do života". Klobouk dolů před takovou chutí žít! :)

Padesátka (2015)

Nepřijemná atmoséra po celou dobu. Není to ani černá komedi, ani komedie. Je to jako dětské brouzdaliště, plné vody a na první pohled plné závaby. Než do něj vkročíte..

Pán času (2005) (seriál)

Musím zásadně změnit svůj názor. První série mě nadchla. Potom jsem byla zklamaná, že změnili doktora, tak moje nadšení opadlo. A moje hodnocení skončilo na pouhých 3 hvězdách. Jenže potom se kvalita sérií jen zlepšovala. Z nového doktora se rázem stal absolutně dokonalý představitel Pána času a netrvalo dlouho a pan Úžasný David Tennant se navždy zapsal do mého pomyslného žebříčku top herců. Bravo seriálu!

Pán času - Doktor, vdova a skříň (2011) (epizoda)

Jsem obrovský fanoušek Pána času a musím objektivně posoudit, že tento díl byl... nudný. Děti, hysteriská matka a zachráněný otec.. Větší klišé není ani třeba. Doktorovi jednoduše chybí ta pravá společnice a je to znát ;))).

Pán času - The Day of the Doctor (2013) (epizoda)

Byla jsem naprosto unešená!!, tím, že se mi vráttl David Tannant, kterého jsem v roli Doktora tolik uznávala. Navíc mít tu možnost ho porovnat s jeho (nyní už bohužel končícím) nástupcem Mattem Smithem byl famózní zážitek! Nutno tedy říct, že David to neměl vůbec jednoduché.. Matt, jakožto současný doktor, je pro diváky nyní "ten pravý doktor", navíc jeho projev je velmi osobitý a prosadit se na scéně vedle něj, byl, podle mě, velký oříšek. Velký vliv taky mohl mít časový odstup mezi tím, kdy byl David aktivním doktorem a nyní, kdy do toho musel zase skočit. Pak moje srdce zaplesalo nad příchodem Billie Piper a třešnička na dortu v podobě Toma Bakera celé moje nadšení jenom dovršila! :)))

Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

Zkamání!! Opouští nás Matt a já jsem ho chtěla vidět naposledy v plné síle, jako toho Pravého Doktora. A jejich pojetí, že je to dlouho a nekonečné loučení, mě nebavilo :(. A to se považuji za velkého fandu Doktora.

Pan Dokonalý (2009)

Jej.. už jenom pohled na Alexis Bledel napoví, že půjde o chabě emotivní a rádoby sladkou komedii o lásce. Její herecké vystupování je tak toporné a neměnné až je škoda slov. Ona má pouze 2 výrazy - kyselý citrón a rádoby sladké nevinné děvče. Každopádně na druhé, mužské, straně to nebylo o nic lepší. Ale kdo jsem já, abych hodnotila, že ;).

Pán Domu (2005)

Je to hodno vysílání Tv Nova s cílovou skupinou 12-16 let, čili nadržení kluci. Znovu už nic podobného :)