Striptýz (1996)

Ať je pro diváky Demi jakkoliv sexy, tak její herecké vyjádření nemohu vidět. Absolutně mi nesedí a nelíbí se mi v roli herečky. Jen v jednom snímku mi až tolik nevadila a sice v Bobbym. A pravda je, že nevím, zda by jiný herečka tento snímek zachránila.

Stroj času (2002)

Ale ne. Zprvu jsem si myslela, že to bude senzační film, ale co se z toho zatraceně pak stalo? Něco otřesného, nudného a trapného až hanba!

Strom života (2011)

Tohle není film, je to skutečná poezie. Je to Vrchlický mezi básněmi, impresionismus mezi uměním. Je to krásný druh nového pojetí artu v mých očích. Ne jen film jako umění, ale samostatná etapa vývoje něčeho krásného, co je světu sdělováno prostřednictvím filmu. Když si to budete pouštět, musíte do toho jít už s tím, že to není film, na jaký je každý tady zvyklý, ale že je to vážně kus poezie spojené s filosofií života. Osobně nemám moc v oblibě podobenství a život se vztahují na desatero a podobně, ale zde na mě působila taková harmonie života na zemi a vesmíru. Velmi mě překvapilo, že i životní příběh, který zde byl, nebyl nějak odbytý na úkor krásných obrazců a hudby. Navíc, když přišla na scénu Smetanova Vltava, téměř se mi zastavil dech. Jsem ráda, že jsou zde i tací, kteří dokáží vyjádřit životní myšlenky, obavy a porozumění tímto způsobem.

Střihoruký Edward (1990)

Dojemný příběh. Chytil mě za srdce a už nepustil. Zbožňuji, když z filmu přímo čiší nějaké emoce. Zejména jde-li o příběh tragické lásky. My ženy máme takovou neřest, že někde ve skrytu duše toužíme prožít nějaký takový příběh. Střihoruký Edward je prostě neodolatelně ztvárněny příběh Johnym a Winonou pod taktovkou brilantního Tima.

Sunshine (2007)

Velmi příjemná atmosféra, zcela mě vtáhla do děje. Jen se mi moc nelíbila ta utopická myšlenka a přežité dogma, že ve filmu, který představuje buď spásu nebo úplný armagedon, musí postavy postupně umírat a každá se svým příběhem, pro který stálo za to ten film točit. Až nakonec zbude ten Hrdina, který misi dokončí. Ale přesto všechno Danny Boyle dokázal, že má na to točit slušné sci-fi. PS: jinak netuším u jakého Slunce to byli a jakou implozi tam měli vyvolat, že tak dlouho žili v těsné blízkosti poté, co už došlo k výbuchu.. Usmažili by se dřív, než by stihli mrknout. Nemám ráda fyzikální nesmysly.

Super drbna (2007) (seriál)

Hodnotím jen první sérii, protože pak si dali filmaři pauzu kvůli neshodám o peníze a já už jsem se k tomu nedostala.

Super 8 (2011)

Jak já bych si přála, abych tento film mohla vidět v podobném věku, ve které jsou hlavní dětské postavy. Vsadím se, že by byl dodnes můj zamilovaný.. V podstatě nemám, co vytknout, jen mi na rozum stále běží to ALE.. btw po titulkové záběry z toho dětského filmu jsou snad strašidelnější než hlavní příběh ;)

Suprhrdina (2008)

Kdo má rád parodie a viděl Spidermana si na tom smlsne. Ale jinak jde o film, který nemá žádnou originalitu.

Surfařka (2011)

Z jednoho pohledu je to slabé drama a životopisný film a z druhé strany je to velmi vydařený teenagerský film. Mě moc nezaujal hned ten začátek, kdy to bylo samé chychotání mladých holek a já jsem čekala dramatický film:). Pak jsme se zase přesunuli na vlnu trapných řečí typu: "Nechci, aby to bylo snadné. Chci, aby to bylo možné!". To mi už trochu pilo krev. Chtěla jsem emoce a ne prázdnou lidskou schránku, která se se vším umí poprat. Tím ale nechci říct, že ta skutečná dívka taková byla - to ne, je to hrdinka. Jen se mi nelíbila tato filmová adaptace.

Surikaty (2008)

Nádhera. Je to asi jeden z těch nejpoutavějších a nejzajímavějších dokumentů, které jsem viděla. Díky výběru jakéhosi hlavního hrdiny "Kola" se do toho boje o život zapojíte ještě víc. A konec? Nemám slov. Skoro jako z hollywoodského happy endu, až na to, že tohle nikdo nevymyslel. Paul Newman by byl na své poslední dílo hrdý.