Šmoulové (2011)

Jasný průměr. Tvůrci si možná dali záležet na vzhledu šmoulů, ale úplně zapomněli na nějaký příběh nebo dokonce silnější pointu toho, že jsou v New Yorku. Gargamel byl pro mě směšný, moc se nevyvedl. No a k Azraelovi by se měli vyjádřit spíš ochránci zvířat...

Šmoulové 2 (2013)

To absolutně nemá, co nabídnout ani 5ti letému děcku. Neumím si představit, že by u toho i to dítě vydrželo. Možná by se začaly nudit dřív než já ;).

Šokující příběhy (2006) (seriál)

Moc smutné. V jednom z dílů, kde je albinismus, tak jako by nestačilo, že jsou ti lidé v Tanzánii (děti!) nemocní, ale jejich obyvatelé je ještě vraždí kvůli náboženským a "čarodějnickým" předsudkům. Otřesné, smutné, nelidské chování!

Španglicky snadno a rychle (2004)

Konečně film, kde není totálně americký happy end. A mě až teď došlo, jak mě tyto klišé americké konce rozmazlili a zkazili. Neumím si to vysvětlit, ale mě zde chyběl nějaký pořádný konec. Takhle z toho mám pocit něčeho nedokončeného. Jako by vystřihli kus něčího života (což jistě byl záměr) a neukončili ho. Rozhodně je to milý a oddechový filmík, který je poněkud delší, no snad Vás stopáž moc neodrazí :) Příjemnou zábavu!

Špinavé práce (2005) (pořad)

Tak tohle fakt nemůžu :D... nejsem si jistá, jestli jsem skutečně viděla jeden celý díl, protože musím vždy odvrátit zrak nebo to dokonce přepnout.. po čase jsem to vzdala zcela, je to fakt nechuťárna, co musí dělat.

Špioni a biják (2007)

Tak se bránili být klišé filmem, až se jim to zvrhlo v pinponkové utkání Laska vs. Svoboda, ve kterém si Lucy Liu neumí vybrat stranu. Hmm.. Celkově stojí scénář za houby a nic tomu nepomůže.

Šťastlivci (2008)

Můj základní problém, co se tohoto filmu týče je, že jsem pacifista. Jakákoliv forma války, je pro mě nepřijatelná a může si ji Amerika obhajovat jakýmkoliv sebe ctnostnějším způsobem a vojáky prohlašovat za hrdiny jak chce. Ovšem netvrdím, že z řad českých zasloužilých veteránů, není někdo hrdina. Forma přátelství a lásky je sice příjemně ztvárněná, ale nemůžu se prostě zbavit pocitu, že takovéto ospravedlňování války, je mi proti srsti.

Šťastný Nový rok (2011)

Lepší průměr. Mě si vůbec těžko získávají tyto roztříštěné a rádoby oddělené příběhy o lásce. Ani nevím, co o tom psát, působilo to na mě tak suše a rozhodně to ve mě nezanechalo žádný dotek emoce. Jediný moment, kdy jsem se aspoň spontánně pousmála byl, když Zac Efron políbil Michelle Pfeiffer.

Tábor 14 (2012)

Nic horšího jsem snad neviděla! Ale i pravda se musí umět podat ve snesitelných dávkách a ne, že se s uslzenou tváří v dlaních rozběhnu ten dokument vypnout.