P.S. Miluji Tě (2007)

Dalo sa a potesilo. Pribeh bol natolko neprakticky pre realny svet, ze si doslova pytal filmove spracovanie.

Alenka v říši divů (2010)

A mne sa to pacilo :D Navzdory klasickemu WD spracovaniu ma to zaujalo, a doteraz neviem slovami vysvetlit dovod, preco sa mi to pacilo. Proste mi film sadol. A tie kostymy, nico prekrasne! Hodnotim za **** a pol

Určitě, možná (2008)

Pozeratelne. Film pojednava o zlozitosti vztahov, a pojednava zdlhavo. Tak trosku som sa nudil pri tom.

Sex ve městě 2 (2010)

Cele zle :D Toto bolo moje prve stretnutie sa s konceptom sexu v meste. Damy, nehnevajte sa, ale ak aj serial pojednava o neumravnenosti zbohatlych zien, ktorych najvacsi problem v zivote je maly satnik, tak neviem, preco ma ten serial take dobre hosnoteni. Film mal par dobrych momentov, aspon to. Ale ta neprirodzena absurdita, akou vyznievali niektore sceny ma priam drazdila. A perlicka na zaver: Lady gaga ma neprekvapi, ked sa oblecie do skafandra, ale Sarah J. Parker? Ta nebola len v latexe v tomto filme :D

Poldové (2010)

Sklamanie. Je mi luto vidiet Brucea Willisa upadat v takychto ulohach, ma na viac. Cely cas ma tam stval jeho partak cernoch, co za cely film nepustil normalne slovo z ust, len "brooklyn style, yo nigga". Jedine pozitivum, par dobrych dialogov, inak strata casu.

Pevné pouto (2009)

JAckson nesklamal, len to uz moc precackal. Prilis vela symboliky, prilis vela efektov. Dej sa casto vlecie, no nakoniec cely film vyznieva ako uceleny, co je u mna velke plus.

Kick-Ass (2010)

V tomto filme som citil aj Tarantina. Ta cista brutalita v akciach film ozivili, filmarsky zvladnute a .... a HUDBA. Neviem, ci sa niekto stihol popri tolkej akcii do toho zapocuvat, ale naozaj si nespominam na film s tak alternativnym stylom hudby.

Scooby-Doo: Abrakadabra! (2010)

Tento krat som sa na film pripravil ako na blbostku s pre mna neprijemnou animaciou. Stalo sa, avsak orpoti predchadzajucemu filmu mi to tento krat az tak nevadilo. Pre mna najlepsi scooby zatial, prijemne stravena hodinka a par minut.

REC (2007)

Pomaly sa rozbieha, ale ... cim dalej, tym lepsie. Z hororov na tento styl sa mi pacil ako prvy, po prelomovke Blair Witch.

Doom (2005)

Za dve, a aj to len zo solidarity k hre Doom. Film nemal nic, co mate v hre... To sa neda ani opisat, musite si to zahrat. A aj keby som neporovnaval s hrou, ten film bol plytky.