Star Wars: Klonové války (2008)

1. seria za *****, ale ako sa dostavame do 3. serie, hodnotenie klesa... Serial uz nema ten nadych originality, a pribehy sa stavaju plytke a predvidatelne.

Modré z neba (2008) (pořad) odpad!

Uzivatel anderson to zhodnotil za mna, neidem davat duplicitne to iste. Kvitoval by som zamer tejto relacie, keby to nebolo prezentovane v TV (a teda zostalo to NEZISKOVE).

Souboj Titánů (1981)

Vysoko nadpriemerna filmova klasika, videl som ju uz par krat a vzdy potesi. Skoda len tych umelych efektov.

Souboj Titánů (2010)

Skusme na film pozerat ako NIE remake klasiky. Hned je to lepsie, ze? Priemerne bajne dielo s kraskou a drsniakom, bez ktorych uz ziaden film z Hollywoodu nevzide :)

Predátoři (2010)

Cakal som plytky survival film. Navzdory tomu sa dej zacina nejasne, hrdinovia nevedia kde su, co su... A film si drzi danu atmosferu.

Romeo musí zemřít (2000)

Jet Li v peimernom akciniaku. Skoda, ze sem sa mi PC sceny nehodia.

Lovec policajtů (2001)

Pre mna asi najstravitelnejsi film, kde je Seagal hrdina. Klasicky TV film, nic co si v kine vychutnate, 3*-

Dannyho parťáci 3 (2007)

Paci sa mi flegmaticky prejav hercov (Pitt, Clooney, Damon) v tomto filme. Prijemny zazitok zo sledovania, za 4*

Vanishing Point (1971)

Ako narod, ktory vytvoril ultimatnu nahanacku na svojich bajnych pustnych cestach, mohol roky nato vytvorit Rychlo a zbesilo? Vanishing point je autickarska klasika, a este aka podarena. V hlavnej ulohe Newman a Challenger...

Defendor (2009)

Woody, Kat, tlieskam. Sklbit pribeh o hrdinoch a este nejaku tu psychologicku dramu nedokaze hoc kto. Prijemne prekvapenie pred spanim.