Pařba ve Vegas (2009)

Nad očekávání zábavný film. Ale chyběl nějaký ten joke, ze kterého by bylo celé kino rozsekaný. Jinak nadavající číňan neměl chybu.

Výchovný tábor (2007)

Tento film poslouží jako postrach dětem našich zbohatlíků. Jinak je naprosto nevyužitelný.

Temný rytíř (2008)

Naprostá filmová paráda. Nolan vytvořil úžasný biják, který mě po celé 2 hodiny strašně bavil. Nejde nevyzdvihnout geniální výkon H.Ledgera, Ch.Bale mě ještě nidky nezklamal, a totéž můžu říct o M.Cainovi. Všemu opět(jak bývá u Nolana zvykem) vévodí hudba. Mnohem temnější, akčnější a napínavější než předchozí batman. Nemůžu se dočkat trojky.

Batman začíná (2005)

Krásně temný film, kterému vévodí super soundtrack made by Hans Zimmer. Výborné akční scény a kvalitní herecké výkony.

Megapiraňa (2010) (TV film)

no..něco tam strašného sem snad nikdy neviděl. Na první pohled jasný odpad, ale... pokaždé, když si na film vzpomenu neubráním se smíchu. Proto 2hvězdičky

Dexter (2006) (seriál)

Prvních pár dílů sem si myslel, že mě něco takového může bavit. Hlavní kladný hrdina chladnokrevní zabiják bez emocí?? A ono to bezvadně funguje. Po asi začátečních docela nevýrazných dílech se seriál se úžasně rozjel a s napětím sem sledoval každý další díl. První série bezchybná, druhá o chlup horší, ale zamiloval jsem si Doakse, třetí a čtvrtá zase 100%. Není co řešit...nejlepší seriál všech dob.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Co říct... celou ságu jsem přečetl během jednoho týdne, nějak zvlášť unesený jsem však nebyl. Dílo je to zajímavé, postavy parádně vykreslené a děj(i přes svou délku) velmi svižně postupuje. Vadila mě však jedna věc(a ve filmu dvojnásob) - jednoduchost a předpovídatelnost. O tom kdo je vrah a jak celý příběh skončí jsem si byl jistý už ve třetině filmu/knížky... Přesto jsem však Mikaelovo a Lisbethino pátrání sledoval/četl s velkým napětím a několik posledních stran/scén jsem téměř nedýchal. Celkově jde o pořádně chladnou detektivku, která vás ovšem pořádně rozpálí.