Pakárna (2006) (seriál)

Já nevim, koukal jsem na to když jsem byl menší a blbější ale tak špatný seriál aby to bylo na odpad to nebyl. znělka od baumaxy je taky plus... tak 4 abych vyrovnal to špatný hodnocení:-) i když to asi bylo na mín(2-3)

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009) odpad!

Nedávám to "jen tak", ale odůvodnění by bylo na dlouhé filozofování a ještě by to bylo vyvratitelné, jelikož pravda je relativní , ale to je jedno... proste ODPAD! ... P.S. vývoj je přirozený(jak klimatu , tak živočišných druhů) a ani lidsto(mimochodem také jen živočišný druh) nebude trvat věčně, takže je to jedno jestli tu bude o pár let déle nebo méně... http://www.novinky.cz/veda-skoly/207967-oteplovani-nesouvisi-s-prumyslovou-aktivitou-lidstva-doklada-studie.html

Hombre (1967)

pokud by jste zkoušeli sestavit rodokmen Dr. House zjistili by jste , že je vzáleným potomkem Hombrého :-))

Avatar (2009)

proč nenatočit tak jednoduchej film , aby se líbil všem? ono tam nic vyloženě špatně nebylo. jen samí průměrný klišé, který prostě nikoho nechtějí urazit... bombovej stromovej internet, zvířata na USBéčko, neonovej les, atd.:-D... ...mimo 3d kino nekoukatelné ...

Architekt odpadu (2007)

nesouhlasím se všemi jeho ekologickými názory. ale jinak zajímave...

3 sezóny v pekle (2009)

ze začátku divně rozsekané. vždy jen zcéna a v ní nejaká hlaška děj skoro žádnej(NIC MOC!!!)... ke konci se to stávalo klasickým dramatem z doby komunismu. na české poměry dobre vypadající film ale žásadě mi to nepřijde nic moc jinýho jako jine české tragikomedie z té doby(typu Pupendo) Až na kvalitnejsí kameru a vtip nahrazen šokováním. herecké výkony a obsazení dobré

Garfield a přátelé (1988) (seriál)

jo neco do sebe to má. ale je to takové nudné a utahané. vše vždy směřuje k jednomu vtipu. občas na to kouknu :-)

Fresh Prince (1990) (seriál)

takže si to shrneme. blbý nezajímavý nudný děj. špatní herci, prakticky bezhudby. nízkorozpočtovaka až to bolí. pulka vtípů trapnejch druhá průmerná. Will Smithe nežeru, krom toho hraje tam stejne blbe jak ostatní herci. Rap nemam rád. na odpad to není, tam patří věci bez nadhledu. slabší jedna hvezda !!!