Super 8 (2011)

Inspirace z Mravence Z a E.T. mimozemšťana?? JJ Abrams tentokrát vysoce zklamal.. :( Začátek filmu naprosto nudný, kromě úžasně propracované vlakové scény. Ještě musím pochválit muziku. A ruská invaze? Jasně, rusové jdou po mikrovlnkách! :D Našla jsem tam i pár absurdností (ostatně jako ve všech filmech), které byly, inu, dost divné. Příšerné herecké výkony. Elle Fanning jsem neměla ráda před tímto filmem, teď ji nemusím ještě víc (Dakota..je prostě Dakota). Kdybych před začátkem filmu nevypila tak silné kafe, asi bych usnula, bylo to pro mě utrpení, ale kvůli JJ jsem to vydržela. Čekala jsem od toho naprosto něco jiného, daleko víc poutavějšího a našlapaného, bohužel.

Pařba v Bangkoku (2011)

Naneštěstí je to pokračovaní unikátního díla, a díky tomu se na filmu projevila jistá "odchylka", ale snaží si udržet standard a pověst bláznivého trháku, ke nikdo neví co se včera v noci stalo. I přes pár okopírovaných situací z jedničky a občas přehnaných scén, můžu říct, že mě děj parádně vtáhnul do sebe. O5 jedinečný Zac stořil bláznivého Alana, který v podstatě "stvořil" film. Jeho hlášky a scény jsou vtipné pokaždé. Taky se mi líbila Stuova písnička...velice chytlavá. :)

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)

Rizzoli & Isles? Shrnula bych to takhle: smíchejte Sheldona (TBBT) s Leelou (Fututrama), okořeňte Myšlenkami zločince a přidejte na kostičky nakrájenou napodobeninu JJ Abramse a máte seriál, který vás zaručeně nudit nebude. Spousta zajímavých případů Bostonské policie se spoustou vtipných situací a hlášek + velmi zajímavé jiskření mezi R&I... no uvidíme, časem.

YellowBrickRoad (2010)

Po shlédnutí mám podivný pocit.. Přehnaně reaguji na okolní zvuky. :D Film je klasifikován jako horor, ale nějaké super-vyvražďovací scény jsem tam nenašla. Na můj vkus tam bylo hodně "nevyvážené" umírání postav. Myslím, že námět byl poměrně zajímavý, jen chyba bude asi v režii, protože film byl místy, bohužel, nudný. Každopádně konec mi trochu popletl hlavu..asi si to budu muset pustit ještě jednou.

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Šla jsem žehlit prádlo a v televizi nic moc nebylo. Po 20 minutách jsem ji raději vypnula.

Transformers 3 (2011)

Katastrofální propadák. Myslím, že nejvíc se to bude líbit puberťákům, kteří rádi čumí na počítačově rozpohybovanou hromadu šrotu, protože těchto scén tam bylo přespříliš. Z počátku se zdál být film fajn, pár vtípků, zajímavý nápad, krásné nohy Rosie.. Ale to je asi tak všechno. Absolutně jsem nepochopila hlavní děj, scény skákaly bez rozmyslu z místa na místo a nemít na hlavě 3D brýle, tak tam usnu. Už po 40 minutách jsem měla obrovskou krizi, neb mi došel popkorn a film byl naprosto nudný! Dabing byl příšerný, postrádala jsem hudbu a Patrick si to u mě pěkně po...kašlal. Ještě jedna znechucující věc - Shia si do tohoto dílu přišel asi jen zařvat, protože k tomu otvíral hubu častěji, než k mluvení. Jediné klady, co jsem na filmu našla byly například stylové boty Mearing, 2 drsní Autobotci a scéna z padajícího mrakodrapu. Silně doufám, že se na to už nikdy nebudu muset znovu dívat..!

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Film jsem shlédla ihned po dočtení knížky, takže jsem přesně věděla, které scény v knize byly či nebyly. Je zajímavé, že 90% textu je přesně z knihy, ale zároveň je zde i spoustu domyšlených scén, které se bohužel kvalitou liší od původního děje. Film byl zajímavý a i herecké obsazení bylo velmi dobré. Rozhodně nelituju těch 100 minut, které jsem filmu obětovala. :)

X-Men: První třída (2011)

Před shlédnutím filmu jsem čekala, že ho ohodnotím 5-ti hvězdičkami, ale bohužel toto nadšení mě asi v polovině filmu přešlo. Rozhodně není špatný, ale nejvíce mi vadil fakt, že film se měl odehrávat v roce 1962, ale bohužel čím dále film pokračoval, tím více se tomuto datu oddaloval a ke konci to spíše vypadalo na rok 2030. To byla asi největší chyba tvůrců. A ještě varování pro ty , co sérii X-Men nikdy neviděli - podívejte se na předchozí díly! Byla jsem v kině s kamarádem, který viděl maximálně 30min z 3. série a vůbec se neorientoval ve filmu, tudíž z něj neměl tak silný divácký zážitek..

Strašpytlík (2005)

Kvalitou klasický americký animák. Nejvtipnější bylo asi zapracování písničky Spicegirls do příběhu, ovšem zrovna tomu se děti nesmějí..

Wanted (2008)

Spousta akce, krve a detailních záběrů. Nápad dobrý, ale smylsl děje poněkud zaostává. Nejlepší na filmu je asi herecké obsazení a taky přestřelkové scény, kde si divák může vychutnat záběr z pohledu letící kulky. :)