Pád do tmy (2005)

Po dlouhé době nekonečného hledání konečně perfektní horor, na který se jde dívat a dokonce si i z něj odnést zážitek! Z počátku je to jen o osobním životě Sarah, takže jsem z toho byla nesvá a těšila jsem se na nějaké pořádné nervy drásající okamžiky. Při prvním náznaku postrašení jsem si řekla 'Počkat, tohle jsem už někde viděla!' a pak jsem si vzpomněla na taky skvělý horor The Cave. To mě docela naštvalo, že jsem si opět stáhla nějaký pokus o horor pomocí napodobeniny, ale jak se děj rozvíjel, úplně jsem zapomněla na nějakou Jeskyni a naprosto propadla tomuhle dílu. Úžasně graduje a konec... WOW!! Vzal mi vítr z plachet!! Čekala jsem klasický happy end, kdy jediná hlavní hrdinka přežije... Ale to se nekonalo. Skončilo to naprosto podle mého gusta a naprosto úžasně! Nemůžu si to vynachválit!!

Příšerný rande (2009) (pořad)

I přes ten nejtrapnější a nejprimitivnější nápad skryté kamery a udělání hlupáka z vybrané oběti je tohle parádní kousek z kuchyně MTV, který si nerada nechávám ujít. Asi nejvíc mě dostává potrhlá holka: "I love Harry Potter movies!"

Šance (2009)

Překvapivě velmi vtipný film, který mě svou kvalitou příjemně překvapil. Dobře vymyšlený příběh se dvěma služkami, které se nebojí postavit se svým zaměstnavatelům a pěkně násilně si říct o peníze. Dokonce se i pojistili před policií a mřížemi jedním velmi kvalitním videem.. :D

Rookie Blue (2010) (seriál)

Pilotní díl byl povedený a možná mě i trochu nadchnul, proto jsem se těšila na další díl, ten mě ale bohužel zklamal. Nevím proč, ale hned od začátku jsem se nudila a neměla jsem sílu to vůbec dokoukat. Skončila jsem hned na začátku a vůbec toho nelituju. Je daleko více kvalitních seriálů než je tento, proto není důvod se s tímto zahazovat.

Zdrojový kód (2011)

Jsem obrovsky překvapená, takový skvělý trhák jsem vůbec nečekala. Zpočátku se 8-mi minutová výprava do mozku mrtvého zdá jako naprostý blábol (pro fanoušky Fringe samozřejmě ne ;) ) ale po chvíli na to člověk zapomene a naprosto propadne ději a drží Jakeovi palce, ať se mu to povede. Konec sice velmi předvídatelný, ale přesto jsem si z filmu odnesla skvělý zážitek a můžu jen doporučit!

Za branou (2010) (seriál)

Pro mě naprosto o ničem. Nudné. Teď se roztrhl pytel s upíří tématikou, ale tenhle se teda vůbec nepovedl.

Já jsem Harry Potter (2010)

Netušila jsem, že i rozhovor z Funny or Die se může dostat na csfd.

Pustina (2006)

Nevidím důvod, proč by měl bát kategorizován pod žánrem horor?! Jestli psi a bývalý voják představují děsivá vraždící stvoření, tím si opravdu nejsem jistá. Každopádně jsem byla hodně zklamaná. Britskou tvorbu mám hodně ráda, zvláště tu komediální a těšila jsem se, že se podívám na parádní horor, který byl ovšem nakonec jen klasický thriller s příběhem, který jsem viděla už vícekrát.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Slabší duchařina, kde jsou pokusy o vylekání diváka snad na každém kroku, ale pravidelné utichnutí hudby vás upozorní předem, takže ve výsledku lekačka žádná. Film měl zajímavý nápad se zapojením hlavního hrdiny, který má rakovinu, takže to nebyl klasický strašák, kde někoho v domě vyděsí a pak zabijou, ale tady je příběh, i když poněkud šibnutý, který je rozhodně pozorovatelný. Ale musím se přiznat, že mi to hlavně ze začátku nechutně připomínalo 3:15, hlavně tím prostředí. I přes lehkou nudu si u mě vysloužil 38%, ale ať hlavně nikomu netvrdí, že tady takový lidský blábol je podle skutečné události..!!

Ženy sobě (2011)

Bože!! Když jsem viděla plakát, tak jsem si řekla: "Tý jo, to vypadá dobře!" a když jsem o tom četla na webu, tak jsem si myslela, že by to mohla být třeba taková holčičí verze Hangoveru. Houby. Naprosto trapná nevkustnost. Všechny scény naprosto přehnané a nerálné, už z toho začátku se mi chtělo zvracet, opravdu. Tu jedinou hvězdičku si zaslouží pouze za úžasný výkon Melissy McCarthy, která byla...nelze popsat slovy.... a za 2 scény, které mě v rámci mezí pobavily, a to scéna v salóně a v letadle - i když, jak už jsem psala, to bylo hodně přehnané. Odnáším si z toho pocit nudného znechucení. Budu si muset pustit nějaký jiný film na zlepšení nálady.