Hory mají oči (2006)

Velmi jsem váhala, jestli nemám dát 4 hvězdičky, ale pak jsem si vzpomněla na ten nudný a strašně vleklý začátek a nechala jsem to na 3 hvězdičkách. Slušný krvák, spoustu nechutných scén i sympatické herecké osazenstvo :) ale pouze nárazové hromadné vyvražďování mě moc nebere. Po zbytek filmu je totiž nuda.. Kdyby tam nebyl frajer Doug, který se hrdinně vypraví přímo ke zdroji oblud, asi by to vůbec nebylo tak zajímavé. Hory mají oči je nejspíš dnes mezi horory klasikou, ale upřímně? Znám daleko lepší vyvražďovačky, kde film není založený na tom, že tam hraje de Ravin.

13 duchů (2001)

Oceňuju kombinaci komedie a hororu. Takové žánry ráda vyhledávám. A pokud se objeví i skvělé herecké obsazení, tak film na páteční večer mám jasný. I když bych odstranila ty skleněné zdi...ať je to zajímavější! :)

Let 93 (2006) (TV film)

Tenhle film mě velice zasáhl. Perfektně natočený snímek, kde jsem do posledního okamžiku doufala, že třeba jeden pasažér přežil.. Strhující drama.. Nejsmutnější ale na tom celém je, že se mluví o 2 letadlech co zasáhly Dvojčata, sem tam o tom, co zasáhlo Pentagon, ale Flight 93? O tom jsem se dozvěděla až teď. Možná je to moje vlastní neinformovanost, ale to, co ti lidi podnikli pod takovým tlakem emocí je neuvěřitelné a zaslouží si obdiv každého.

Pojďte se mnou létat (2010) (seriál)

Další skvělý kousek z dílny komiků Davida & Matta. Bohužel není tak skvělý jako unikátní Little Britain, přesto má své kouzlo a nutí mě stahovat díly dál a dál. Sice vůbec nemám páru kdo Martin Clunes je, ale po první epizodě ho miluju...teda jeho oslavnou písničku v japonštině.

Román pro muže (2010)

Nevím co s tím všichni mají, že je to kravina. Já se právě docela bavila a vydržela jsem se na to dívat v kuse od začátku do konce. Donutil sice hrál vymaštěného, snobského debila, ale i takové role se musí umět zahrát a myslím, že byl skvělý a také Vanda Hybnerová zaválela. Její výraz v obličeji by mohl odehrát celý film, neb ona je tak úžasná herečka.. I přes né-příliš kvalitní děj a příšerný scénář herci sehráli obrovskou roli v kvalitě filmu a opravdu to ve výsledku není TAK strašné.

Román pro ženy (2004)

MILUJU Simonu Stašovou! Nebýt jí a její ztvárnění praštěné Jany... nevím, zda bych mu dala vůbec dvě hvězdičky. Každopádně jsem se pořádně pobavila a když vidím Vašuta "za mlada", tak se nedokážu přestat smát, i když to vidím po desáté.

Výjimeční (2011) (seriál)

Před prázdninami natrefím na No Ordinary Family, o prázdninách na Alphas.. Co mě čeká po nich..? Další superhrdinovský seriál, který se přece jen odlišuje. Nenajdete typické schopnosti jako létání, super-rychlost, ovládání ohně apod. Tady si tvůrci pěkně pohráli, zapřemýšleli a vynalezli schopnosti, které nenapadli ani samotného Stana Leeho. Děj se sice poněkud vleče, ale akce se tam vždy oběví a postavy jsou sympatické, teda až na Hickse (Warren Christie), který mi opravdu vadí. Nevím proč.. asi to bude tím jeho pořád-zamračeným xichtem.

Saw 5 (2008)

Klasické pokračování skládačky se složeným příběhem, kdy se zase dozvídáme něco nového. Hororový kult naplněný krví prohřešených 5ti osob, které se tentokrát podíleli na umlčení uhoření 8 lidí. Zajímavé ovšem na tomhle díle je, že i přes tuhle hru se v podstatě nedopátráme výsledku.. Když jim prominu všechny chyby, co jsem během filmu našla a pár nudných scén, tak dějová linie s Julie Benz tvoří průměrné ***

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Miluju!! Asi nejlepší reality show, jakou jsem kdy viděla. Je inteligentní, zábavná, poučná a nechybí i napětí, pokud si oblíbíte některý z týmů. :) Gary & Mallory team yellow !!

Pád do tmy 2 (2009)

Tam kde úžasně skončila jednička, tam tohle pokračování vůbec nezačalo. Hned na začátku naštvat diváka? To není dobré. Ovšem tomuhle filmu to není třeba vyčítat, protože co zkazil na začátku to dohnal na konci. O5 spousta krve, napětí, strachu a hlavně tmy! O konci se už ani bavit nebudu, neb to je to, co staví tenhle film na 4. hvězdičku. Paráda!