Avalonská střední (2010) (TV film) odpad!

Lituju svého ztraceného času stráveného nad tímto...! Kdybych si dřív přečetla, že je to Disneyovka, ani by mě nenapadlo to stahovat. :)

Peklo s princeznou (2009)

Poprvé jsem uvěřila, že dnešní česká filmová tvorba nemusí být úplně jen pro znuděné ignorující tupce. Nemůžu říct, že tohle byl šálek mé kávy, ale konečně se mi dostal pod nos důkaz, že dokážeme točit kvalitně, i když to jsou jen pohádky se špatným námětem.

Pach krve 3 (2009)

Tak hrozný příběh jsem si snad ani nepředstavovala. Na hrozné efekty jsem si už zvykla, ale že se i masky můžou ještě zhoršit, to bych nečekala. Jediná pozitivní věc je, že tříprsťák konečně dostal na prdel, ale to je asi tak všechno.. Ani to vyvražďování a lovení nebylo už zajímavé. Zrůdičky začínají být moc pokrokové a to se mi moc nelíbí.

Svatba ve třech (2005)

První romantický film, který mě opravdu dostal a bavil mě. Žádné spavé scény, film se krásně veze na jedné vlně a ke konci graduje. Krásná Piper s nádhernou Lenou by tvořily skvělý pár i v realitě... Just sayin'.... :) Sice, pár víc zamilovaných scén by neškodilo.. Ale kdybych někdy měla náladu na romantiku, určitě bych šáhla po Imagine me & U.

Dreamgirls (2006)

Jen ve zkratce to nejdůležitější: HUDBA!!

11-11-11 (2011)

Tento "horor" měl nejlepší propagaci, jakou si film může přát. Horor, s poselstvím vztahujícímu se k datu 11.11. 2011 s názvem 11-11-11 vpuštěný do kin 11.11. (OK, někde dřív) A jak s tím vším bylo naloženo? Dost bídně. Vůbec mi nevadí špatný konec, naopak je to snad jediné pozitivum této splácaniny. Když někdo všude vidí jedničky a démony, myslí si, že je vyvolený a musí zachránit svého bratra, proroka božího? Ne, díky!

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Pokud jste nevěřili, že (3.!!) filmové pokračování může přesáhnout původní díl a že Rozbřesk lze označit za skoro-geniální dílo.... No, začněte věřit. K sáze Stmívání jsem byla vždy skeptická, proto věřte, že tohle není komentář nějaké pošahané fanynky Roberta Pattinsona. Začátek trochu pokulhává takovou divnou, neosobní romantikou, ale když začnou členové Cullen-klanu odříkávat své přípitky, odstartuje to druhý dech filmu a jde ruku v ruce s vtipem a napětím. Z trapného romantického pobytu na ostrově se vyklube souboj vtipných scén a když se Bella s Edem vrátí z5, je k nerozeznání. Sama žasnu, jak můžou grafici přetvořit normální holku na totální vyschloou, nechutnou anorektičku. Když tam hodili scénu jékohosi vlčího souboje myslí a pak "slavného" otisku Jackea do Renesmé (co to je za jméno?!) chtělo se mi opravdu brečet, co to sakra Bill provedl. Ale na druhou stranu tyto nesmyslné scény vyrovnaly a i převážily, nebojím se říct, úžasné scény Bellina "porodu" a následné pokusy bránit dům. Condon se nebál přidat i pár svých scén, které nebyly v knize a myslím, že udělal dobře. Jednoznačně nejlepší díl ze ságy Stmívání, jen snad hudba trošku zaostávala.. Hlavní ale je, že jsem odešla z kina spokojená!

Grimm (2011) (seriál)

Slovem s#it to ještě řeknu slušně. Nudné, s pokusem o nějaký epický nápad, který bohužel se epicky nepovedl. Nejen, že děj postrádá veškerý smysl, ale i postavy jsou tak uboze napsány, že takové charaktery nenajdeme ani v pohádce. Zvládla jsem jen pár dílů, ale i to bylo na mě moc. Bye bye Grimm's!

Ztracená duše národa (2002) (seriál)

Velmi obdivuju Olgu Sommerovou, jak se s ničím nepárá a prostě natočí dokument o komunistické špíně. Ještě ale víc obdivuju všechny ty lidi, kteří byli ochotni zde vystoupit a podělit se o své brutální zážitky..