Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 9 bodů
Navodar
Radovan Martiš
Topoľčany, Nitriansky, Slovensko
Analyst/Programmer
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Japonsko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Dexter
(2006)
Dr. House
(2004)
Sherlock
(2010)
Lucky Louie
(2006)
Můj přítel Monk
(2002)
Přátelé
(1994)
Simpsonovi
(1989)
Ed, Edd n' Eddy
(1999)
Dragon Ball Z
(1989)
Teorie velkého třesku
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(11)
JitulkaN
MAX666
plechi
Barak
Chipito
Leeroy3167
MjrDutch
Kojot116
Gabushiq
Christina09
xpertvis
radovanmartis.php5.sk
Časové pásmo bylo změněno