Air: Zrození legendy (2023)

Já si to absolutně užil. Film vlastně o ničem a všem. Matt Damon nijak neexceluje, ale hraje svůj slušný průměr. Ideální film na víkendový večer. Ocenuji, že tam jek rásná historie a nikdo do toho necpe žádný gender a jiné kraviny..

Tetris (2023)

Nudný příběh s nejznámější videohrou podaný zajímavým způsobem. Není to uplně můj šálek kávy. Nebavil mně styl humoru ani to přehánění. Ale určitě zajímavá historie ještě zajímavěji podaná. Pohodový film na klidný večer.

Bubble (2022)

Zklamání. Taková reklama na parkour. Ale nereálná, přehnaná. Místy nuda, místy dojemná romantika. Taková zplácanina všeho v moderní adaptaci Malé mořské víly. Oceňuji melodii co provází film.

The Mandalorian - Kapitola 22: Žoldnéři (2023) (epizoda)

Co to bylo? Zase kvoty a gender rasová vyváženost, tak rovnou černé a tučné? Výpňová epizoda bez špetky logiky a zábavy. Neviděl scénarista v poslední době I robot a nechytil tam inspiraci? Pro ji nedal DarkSaber rovnou jak ho zachránila. Bolí mě oči ze scénáře a režie.

Pohlreichův souboj restaurací (2023) (pořad)

Zklamání. Suché, nudné, opakující se. Střih je naprost hrozný, stále opakování řečeného. Není tam takový pohled do kuchyně a jejího fungování jako byl v Ano šéfe. Hlášky, postavy, emoce také chybí. Jediný co se stále řeší je čas, stres, spěch na minutu. Já jako host raději o tu minutu déle počkám. Tohle už je televizní nesmyslný extrém. Finále zklamání. Na první pohled a i na hodnocení, které bylo řečeno mám pocit, že o vítězi bylo rozhodnuto už před finálem :(

Pod kupolí - Série 1 (2013) (série)

Hodně béčkový film. Trochu upravit scénáře a byla by to fajnový filmový horor. Bohužel je scénář tupý a většina herců neumí hrát. Zápletky jsou častou nelogické, trapné a seriálové.

Poslední souboj (2021)

Musím přiznat, že od SW epizod co nepovažuji za SW nemám rád Adama Drivera. Takže jako záporák mně seděl celkem ok, ale dovedl bych si představit lepší obsazení. Naopak Matt Damon byl perfketní. Zajímavý příběh viděný trojicí jiných očí. Vcelku realistických příběh založený na dobových událostech. Stopáž zbytečně dlouhá.

Minamata (2020)

Bohužel jsem z toho emoc necítil. Je těžké natočit film, kde znáte výsledek a čekaté skvělý děj, hudbu emoce. Tady jsem se nudil, žádný důvod proč vidět někdy znovu.