• Krátkometrážní

Elysium (2013)

Takže upřímně.. Je to sračka. A vlastně víc se k tomu snad nedá ani dodat ne? Max je pěkně nudnej stejně jako všichni ostatní, typické klišé všeho možného, špatný scénář atd. a že by mě vizuál nadchl, to se taky nedá říct. Inu po District 9 člověk čekal víc, ale tak co už.. Jednoznačně zklamání.

Bůh žehnej Americe (2011)

Víte.. Snad se vším, co Frank řekl, bych dokázal souhlasit, ale.. Střílet za toto lidi? To mi se mi zdá až trochu moc. Za tohle by si lidé zasloužili maximálně nějaká střelná zranění. Toto je spíš na pořádnou přes držku a nic víc. Ale abych pravdu řekl, každá země by potřebovala svého Franka a Roxy..

Numbers (2012)

Dar, či trest? Věc/vlastnost nebo jak to pojmenovat, kterou by jste v určitých chvílích chtěli mít a někdy zase ne. Nemohu si pomoci, ale připomnělo mi to oči Shinigamiho, které by se hodili až na to, že smlouva by vám vzala polovinu života. Jinak určitě povedený kraťas. Vypadáte mladší, než na 30.

My Shoes (2012)

Tak takhle to nepůjde..

Sněhurka (2012)

Pravý soupeř pozná, kdy je poražen a příjme svou porážku a když z posledního výdechu udělá svůj poslední výpad oběma soupeřům je jasné, že tento výpad bude smrtelný pro poraženého, jelikož nemá sílu a cítí, že je poražen, ale aby si zachoval ještě část své cti, nevzdá se, ale umře. Naprosto stejný případ má Sněhurka, jenže posledním výpadem bylo jablko, které skončilo, tam kde skončit mělo. Ano toto je naprosto jiný příběh Sněhurky, ten který neznáme a který je dosti povedený. Roberts hraje tu mrchu, kterou by měla, vše dělá dobře a jednoho dne prostě dostane strach z něčeho o čem nevěděla, stane se. Lily jako krásná mladá dáma hraje, taky jak má, přeci jen je to pohádka. A závěrečná písnička ještě si mě dostala. Sněhurka aneb těžká cesta samuraje.

Iron Man 3 (2013)

Naprosto šílené, ujeté, degenerované, znásilněné, využité, vyždímané, vokopírované a především hloupé! Ježíši, to si s tou zápletkou jako jen tak, nedělají prdel? Magma/Láva-mužíci, kteří se regenerují? To by nenapadlo ani infantilního debila, který se počůrává. To teda je sakra fantasy, toto prostě nemá nic společného s předchozími iron many. A zrovna nejzajímavjejší část o léčbě jde nikam. Jediné plusy toho filmu jsou Ben a efekty. (A samozřejmě i ta Gwyneth) To mi jednoduše nestačí.

Riding Shotgun (2013)

Jo, tak takhle jsem se dlouho nevzrušil a nezasmál..

Rychlý jako blesk (1992) odpad!

Prostě nemohu si pomoc, ale tohle nebyl ani průměrný snímek, to byla prostě prach sprostá sračka s kopy, údery pěstí a s velkým množstvím zbytečné munice. Ze začátku celkem dobrá zápletka, se ukáže v konci jako hlen a hned tu z toho mám ha, ha, happy end, který končí tak stupidně až jsem si opravdu musel říci: Vážně? Vážně hoši? Vážně může skončit něco tak hloupě, že i imbecil by řekl, že je to hloupé? Bez urážky, ale vůbec bych se nedivil, kdyby se ještě tam ti dva bolci vzali při závěrečných titulcích. PS: Tento komentář neobsahuje spoilery, je to totiž napsán celý jako spoiler.

Der Fuehrer's Face (1942)

Upřímně? Je mi z toho zle.. Oscara tohle určitě nedostalo za vtip, ale jen za to, že Amerika propagovala sama sebe jak je dobrá, svobodná, díky bohu, že je to vůbec Amerika a ještě díky tomu zesměšňování Hitlera, ale počkat co tam vlastně zesměšňovali, výrobu zbraní, hajlování? Místo toho jak moc šílené byly věci nacismu? A ještě jsem se tomu ani nezasmál, smutné..