Bakaláři - Beruška (1974) (epizoda)

Beruška by potřebovala spláchnout do záchodu, včetně rozšafného otce.

Bakaláři - Domov (1977) (epizoda)

Jímala mě hrůza a cloumala mnou zlost. Mým přáním je, aby to bylo vymyšlené a nic takového se nedělo.

Bakaláři - Nádraží (1974) (epizoda)

Jojo , u manžela v rodině se z hračkami též smělo hrát pouze pod dohledem dospělého. Nebo byly vystaveny, aby příchozí Vejda, vejda , viděl, že jsou z Pragoimpu. Katastrofa.

Znamení Raka (1966)

Celkově slušná ,,plná" trojčička, ale notoricky známé hlasy v jiných tvářích mi nevyhovovala a po celý film mi tato věc rušila. Nemocniční prostředí připomíná spíše zámek hrůzy než cokoliv jiného, prostě typický rukopis Juraje .

Léto s gentlemanem (2019)

Patrně vše je zde popsáno ve všech odpadech, jen se mi ho nechce dávat panu H. a paní A, které mám ráda. Kdo ,,nezklamal" je Adamec. Natočil to co vždy - SRAČKU V té si po zásluze vymáchal hubu, jen je škoda, že nebyla opravdová. Tak jako nebylo nic opravdového a skutečného v celém tomto filmu.

Kvarteto (2017)

Po patnácti minutách jsem si říkala, že to přeci nemůže být o ničem až do konce filmu. Světe div se bylo, žádné světlo na konci tunelu se nekonalo. Jedna hvězda za postavu pana Schmitzera, jeho filmové repliky mě jediné bavily

Paní plukovníková (2018) (divadelní záznam)

Asi bych nesměla vidět představení Popel a pálenka kde excelují všichni zúčastnění, je jim dán ze strany paní Adamové prostor. V Paní plukovníkové je to pouze o Jiřině Bohdalové, ostatní herci bohužel ten prostor nedostávají a působí jako kompars, Jiřinka je válcuje až moc. Z černé komedie je chvílemi fraška, což mi vadilo.

Rosamunde Pilcher: Zamilovaný drsňák (2007) (TV film)

Je to patrně trapné, ale mě to dnes dokonale sedlo. Samotný příběh je jasně daný a předvídatelný jako vždy, ale sympaťák s obr frňákem a sexy namluveným hlasem mě prostě dostal !

Inspektor Max - Dobrák od kosti (2018) (epizoda)

V tomto dílu se konečně Kukura chová jako normální chlap a ne jako bláznivý šašek. Příběh měl hlavu i patu, škoda posledních 5 minut, který se opět přiblížily k trapnosti počátečních dílů. Na rádoby hit ,, Zoly má lepší liek" si tedy nezvyknu .