Zejtra napořád (2014)

Od začátku to krásně šlape, od svatby to jde rychlým tempem do pihele . Což je vzhledem k obsazeni škoda.

Miluji tě modře (2017)

Vzkaz pro všechny umělce:.Zasílejte svá díla bez řádného obalu, nejlépe přes 3 státy Jedině tak dosáhnete pravého uměleckého díla, jelikož se do něj udělá díra. Je to špatné, hodně špatné.

Masaryk (2016)

Špičkový výkon panů Kaisera a Rodena ,skvělý výkon všech ostatních zúčastněných herců až po režii. Ovšem historická fakta skřípou a nejsou pravdivá, což mi vadilo.

Jak se zbavit Helenky (1967)

Samota tíží o tom není sporu jde o to jak se s ní vyrovnám. Jako suverénní dáma, kterou jen tak nic nenadchne a nepřekvapí a nebo jako suverén, který se obklopí krunýřem arogance. Námět nebyl až tak zoufalý, i když milionkrát použitý, dva kteří se nesnáší najdou v sobě zalíbení. Výborné herecké výkony jsou zde zadupány do země chvílemi zkratkovitým, nelogickým a těžko uvěřitelným chováním postav.

Svobodárna (1987) (TV film)

Pointu uhodnete za 5 minut po příchodu paní Janžurové, ovšem ten její koncert na pusu stojí za tři hvězdy určitě.

Stretnutie s Annie Girardot v Trenčianskych Tepliciach (1998) (pořad)

Anie vozili od čerta k ďáblu jako pouťovou atrakci. Uvidíte výhled z balkonu a uslyšíte hluk tranvají. Uvidíte módní přehlídku a herečku, která neví co dělat s darovaným šátkem. Návštěvu u nemocných dětí atd. O samotné Girardotové se nedovíte nic ,snad jen že je herečka.

Vojáci svobody (1977) odpad!

V těžké době Koronavirusu jsem si pustila do bytu sračku na stejné úrovni. Taková blamáž ! Ostatně vše naprosto přesně a jasně napsal sportovec .

Vojáci svobody (1976) (seriál) odpad!