Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Diváci sú čoraz rozmaznanejší.Alebo nemajú radi šachy a fotelkové mimikry?Tu sa im servíruje parádna zábava s úžasnou vizuálnou a hudobnou kulisou a oni riešia, či nie je Sherly príliš šiši a záporák málo bubu.Dokonca im nestačí, že toto dobrodružstvo má i myšlienku.Tak ako platí, že jeden človek vojnu nevyvolá a ani nezastaví, tak platí i tu, že zásluhou celej partie tvorcov vznikol podarený vtipno-akčný kúsok.

Škola princů (2010) (TV film)

"Šermuje dobře, ale protivníka je třeba taky i zasáhnout."

Šťastný Nový rok (2011)

Bez veľkého premýšľania som spokojná, pobavená i jemne dojatá.Ak by som chcela rýpať, to jest hľadať chyby, dá sa. Vyčítať však filmu, kde je jednou z hlavných postáv New York, že je príliš americký, tak to sa mi zdá fakt nefér,a pritom ja sa kritike Ameriky rozhodne nevyhýbam.Tu mi to jednoducho pasovalo.Ako i herci a pomerne časté striedanie príbehov.Najviac ale filmu podľa mňa ublížila snaha vtesnať tam akoby všetky témy, všetky rasy, všetky "veky", všetky sociálne skupiny a povolania.Tu mali autori ubrať a naopak prihodiť pár humorných situácií tzv.neverbálneho typu - viď mama Piper, tanec, gestá.I tak si myslím, že červené hodnotenie si film zaslúži, a nie preto, že je to farba lásky.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Videla som veľa častí,ale každú maximálne 10 minút.Ano, je to sranda, ano, je to návod ako sa poučiť a zlepšiť.Ale nikdy sa mi nemôže páčiť vulgárny a namyslený podriadený, o šéfovi nehovoriac. Som si vedomá i toho, že na jeho polepšenie čakám márne, veď väčšina dnes žere záporákov a aj to, čo jeden z nich kritizuje.

Amorův úlet (2006)

Po chvíli sledovania ma napadlo-toto sa malo volať Bláznivá, hlúpa láska.Nenašla sa tu jediná postava, ktorá by sa nesprávala bláznivo alebo hlúpo.A preto celkom nerozumiem tomu, že nakoniec film nebol ani hlúpy,ale ani dostatočne bláznivý a rehotavý, čo vlastne mal.Prevládla romantika, avšak priemerná.Jednoducho mi chýbal vtipný Amor.

Proroctví (2009)

Chválim napínavú atmosféru a snahu o neamerický koniec.Pokazili to divné reči v závere, ktorý predsa len americký bol.

Muzika (2007)

Jediné výhrady mám voči rozdrobenosti deja / mám dojem celkom typickej pre slovenské filmy/ a tomu, že všetky postavy boli príliš nereálne.Možno len nikoho podobného nepoznám.I tak príjemný film, ktorý objektívne neviem zhodnotiť, podobne ako dobu, v ktorej sa odohrával.

Kocour v botách (2011)

S čistým svedomím vyhlasujem, že to bolo výborné pre dospelých, a samozrejme hlavne pre deti.V kine ich bola väčšina a dobre sa bavili od prvej sekundy až po poslednú.Doslova.Akcii i tancu šarmantného kocúrika pasovali španielske rytmy / hoci Rango bolo v tomto smere lepšie/.Humor nechýbal,ale ani neobťažoval,no a mne vôbec nevadí,ak si decká odnesú z filmu aj dáke to poučenie.Čím ďalej, tým viac sa vyžívam v detailnej animácii a nehanbím sa za to, že aj toto divné vajce / ktoré mi neuveriteľne pripomínalo asistenta zo seriálu Kosti-!?!? / sa mi páčilo viac než to z detstva, ktoré si vyšlo na vandrovku asi len preto, aby ma desilo po nociach.

Kurýr 3 (2008)

Víťaz v počte nezmyselných scén a kecov za vcelku dlhé posledné obdobie.Sledovať sa to dalo len ako sranda.Bavilo ma len tešiť sa, akú somarinu prinesie nasledujúca minúta.Keby tam bol aspoň jeden sympatický hrdina.Čo- keby aspoň jeden dobrý herec, holt svalíky a dobré autá nestačia.

Český slavík Mattoni 2011 (2011) (pořad)

Nesúhlasím s väčšinou, asi pozerali 10 sekúnd, alebo nemajú radi česko-slovenskú hudbu a nemali pozerať ani toľko.Všetci spievali naživo a dalo sa to rozhodne počúvať.A výber bol pestrý-žánrovo i vekovo, a ja som sa dokonca i zasmiala.A i keď Bouček nie je môj favorit, zvládol zákerný priamy prenos bez väčších trapasov. Potešil ma i výber odovzdávačov cien- nebol tam nikto, kto by v svojom odbore niečo významné nedosiahol.Hnevajú ma tie odpady, pretože verím, že dnešný večer všetci odviedli slušný výkon a že majú naozaj radi svoju "prácu".A hviezdu pridávam za to, že absolútna víťazka spomenula motýľa, ktorý k nej priletel na koncerte, ktorého som sa zúčastnila, ale hlavne preto, že bola fantastická a spievala s plným nasadením aj v krpatom slovenskom mestečku bez kamier a veľkého publika.