Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární
  • Krimi

plakát

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Brad už dávno nemusí nikoho presviedčať o tom, že je hviezda. Či ho má niekto rád či nie, objektívne je to pravá hollywoodska legenda. Moju hviezdičku teda nepotrebuje, tá patrí retro šatu príbehu, ale tým sú pozitíva filmu u mňa vyčerpané. Vlastne mám pocit, že pán Tarantino sa stavil, že natočí najdlhšiu reklamu na cigarety namočné v jeho láske k filmu a láske k balamuteniu diváka. A vyhral.

Le Mans '66 (2019)

Jeden z najlepších filmov, aké som kedy videla. Nečakala som toľko emócií, ktoré môžem zhrnúť do jedného slova - nadšenie. Nečakala som, že môj najobľúbenejší herec / viď obrázok / môže v mojom súkromnom rebríčku najobľúbenejších hercov preskočiť sám seba.

Velký bazar (1973)

Humor jednoduchý, bláznivý, absurdný a hlavne vhodný pre celú rodinku. Hlavne v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. Ale ani dnes nenudí a konkrétne ja si aj pri tisícej repríze pozriem úvod a potom moju obľúbenú scénku s podlahovým kúrením.

plakát

Premiér (2019) (TV seriál) odpad!

Podívejte se, on chtěl být prostě v něčem první. Rozumíte mi? Tak jo. A další zpráva. Je první, co mně těší. Opravdu. Navíc zaslouženě, že jo? Ale pojďme dál. Hoooooooodně dááááááál

plakát

Eurovision Song Contest 2019 (2019) (TV pořad)

Love is forever. Žiadne róby, žiadne ohne, žiadne vresky. Jednoduché, ale zrozumiteľné a milé. To je moja víťazka. Aj show by mohla ísť aspoň trošku týmto smerom.

Captain Marvel (2019)

Niekto má Daenerys, niekto Carol, ale my máme Čaputovú!

Mrazivá pomsta (2019)

Keď naštvete Muža roku, hneď to frčí hlava-nehlava. Nečakajte romantiku pri vodopáde, zabudnite na Vinetoua, ale aj na Bonda na zasnežených svahoch. Zato ak vás už nebaví talianska, prípadne cs mafia, snáď vás poteší pekné riešenie problému drogových gangov. Kto videl prvú verziu, asi by zbytočne pozeral, pre mňa bez tejto skúsenosti dokonalý film v rámci svojho žánru. Biely sneh, červení bratia, čierny humor a áno, aj dúhoví spoluobčania si prídu na svoje.

LEGO® Batman film (2017)

Veľa zábavy a postáv, až je mi trošku ľúto, že nie pre každého. Normálny človek len ťažko stíhá všetko zachytiť a oceniť kvantum výborných nápadov a humoru. Mňa - nemodernú a vyžívajúcu sa v dabingu naviac nesmierne potešil David Novotný.

Bohemian Rhapsody (2018)

Po čase som zasa v jednom balíčku dostala všetko. Radosť i slzy, inšpiráciu, zaujímavý príbeh predvedený vynikajúcimi hercami. Freddiemu som nikdy nezávidela život a slávu, ale hlas, charizmu a parťákov z kapely. Tento film to stopercentne potvrdil. A tá hudba....It ´s a kind of magic...

plakát

OTO 18. ročník (2018) (TV pořad)

Slováci nie sú dokonalí, ale veľmi ma teší, že nečakane i takýto typ programu mi potvrdil, že vieme byť vážni i veselí, dojatí i dojímaví, milí a súdržní, že sa vieme tešiť z toho, čomu sa venujeme my i kolegovia, ktorých si naviac vážime. Humorné dokrútky i počúvateľné prejavy víťazov ma naplnili optimizmom a potrebou poďakovať sa za to všetko prekvapivo i tu.