Černá zmije - Černá zmije II (1986) (série)

Výborné, u některých dílů jsem se řezal skoro celou dobu. Hlavně díl Hlava, ten mi přišel asi top z celé řady. Když bych měl porovnávat s Beanem, tak mi ve Zmiji přijde humor o kus inteligentnější:)

Megamysl (2010)

musím říct, že jsem se opravdu dobře bavil a snad poprvé po Shrekovi 1 mám chuť shlídnout nějaký animovaný film znova

Pařba v Bangkoku (2011)

popravdě řečeno, jsem zklamán, oproti jedničce mi to přijde dost slabé, ale aj tak si to pořád těch +-75% zaslouží. Od 4. hvězdy film připravilo zatčení Chawa

Karcoolka (2005)

pohodičkový film na odreagování a babiččina verze je prostě bombová:)

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

z pohledu hodnocení filmu jsem udělal chybu, že jsem nejdříve přečetl knížku a až poté jsem shlédl její filmovou adaptaci. Vidět ji bez znalosti předlohy, tak skáču nadšením a dávám 5*, ale v tomto případě to prostě nejde. Vypuštění některých dějových linií, poupravení průběhu pátrání ústřední dvojice atd tu jednu hvězdičku dolů sebralo...

Policajti z Rena (2007)

Větší blbost jsem snad v životě neviděl...ale za 2 scény kde se dalo aspoň trochu zasmát dávám tu jednu *

Tahle země není pro starý (2007)

hodně povedené. Postavy toho moc nenamluví, ale to vůbec není na škodu, jen to dokresluje místy až mrazivou atmosféru filmu. A hlavní záporák v podání Javiera Bardema se zapíše do dějin... EDIT: po přečtení knížky, musím jako mnoho konstatovat, že kniha je kniha:)

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Sice jsem na seriál narazil náhodou, ale dostal mne. Po shlédnutí prvních 3 dílů se mi zdá být dost dobrým počinem, zatím mi připadle i lepší jak Ztraceni. Ale mám obavu jak chtějí autoři tenhle příběh dotáhnout do konce aniž by se zaplantali do šíleností jak ve Ztracených...