Železná srdce (2014)

ach jo myslel jsem si že doba válečných filmů kdy jeden spojenec postřílí 60 neschopných němců je za námi no bohužel ne, škoda mluvit aby jeden sherman vyřídil celou divizi ss to je trošku moc, chvílemi jsem vzpomínal na film pád třetí říše kdy tam Aďa vyznamenával 10-letého kluka že sám zničil tři ruské tanky, no škoda že klučina zrovna bojoval v Berlíně a neměl čas skočit na západ vyřídit jednoho shermana na křižovatce

47 róninů (2013)

desetitisíce zemí, tisíce životů tě budu hledat

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

já vám povím kam až to dotáhnete :D po letech budete mít vlastní papír,vlastní papír můžete se sním vyfotit :D

Nymfomanka, část I. (2013)

podle mě mistrovské dílo, psychologicko-duchovní pohled na nymfománii a kdy sex byl až druhotná část příběhu, geniální už se těším na druhý díl

Mai wei (2011)

Film se mi hodně líbil, neuvěřitelný příběh, mi doslova přirostl k srdci neboť jen japonec koreec a češi bojovali ve všech frontách a na každé straně. Jak již zde bylo řečeno teď vím kdo že to střílel na Toma Hankse, z kolumetních hnízd při vylodění V normandii 1944.

České století (2013) (seriál)

skvělý první díl, a musím vyzvednout herecký výkon Martina Huby, klobouk dolů

Tísňová linka (2013)

Vezmeme Cellular a Mlčení jehňátek, promícháme zatřepeme přidáme pěknou mulatku a blondýnu v ohrožení. A vznikne pěkný film který ve mě vyvolával nervy a napětí od prvních chvil, kdy si konečně někdo všimne ruky z auta nebo barvy, a mé hlasité projevy, ne že půjdeš dolů bez toho že zavoláš pomoc, scenáristé to vyřešili bravurně dolů ji spadne mobil. Atd za mě 4 hvězdy.

Závod s časem (2013)

Sla´doučká selena projizdky bouracky a pekny mustang tuning na prvni podivani clekem dobry film usnul jsem u nej az v polovine, tajze 3 hvezdy

Hněv Titánů (2012)

byl jsem zvědaví na tento film nicméně určitě jsem očekával víc, neboť tři krát jsme u toho usnul