Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Drama
  • Horor

Ratu Ilmu Hitam (2019)

Budování atmosféry bylo skvělé, vykreslení úvodních vztahů mezi postavami také.I ty slabší triky mi nevadily... Ale pak začaly vyskakovat nelogičnosti, motivace postav se podivně překroutila a poslední třetia to táhla ke dnu jako kotva papírovou lodičku.

Následník (1973)

Záleží na tom, co od filmu očekávate. Pokud pochmourný příběh o člověku s páteří s krimi podtónem, jste na správné adrese. Pokud humorně podanou krimi, tak budete nespokojeni. Já měl výhodu, že většinu Belmondovek až tak nemusím, ale tahle mi prostě sedla.

plakát

Beastars (2019) (TV seriál)

Zasazení (huráááá, všichni masožravci budou vegani - díky ti, Netflixi), prapodivně klidný vlk (typická vlastnost predátora, že?), a některé postavy mě dokázaly celkem rychle odradit. Sice si cením toho, jak se pokusili předvést snahu ovládnout své temnější já a pudy... ale ono to bez nich tak nějak nefugnuje.

plakát

Vikingové (2013) (TV seriál)

Taková drsnější telenovela pro holky. Někde u čtvrtého, pátého dílu jsem to vzdal.

plakát

Mičiko to Haččin (2008) (TV seriál)

Tak nějak mi tato série nesedla, přesto, že teoreticky obsahuje to, co mě baví. Postupně jsem začal přeskakovat a najednou byl konec.

plakát

Rakudai kiši no Cavalry (2015) (TV seriál)

Uznávám, že je to plné klišé. Všechny ty mocné bojovnice mi taky lezou krkem, ale tady mi něco sedlo. Možná přímost hlavních postav, která mi je (často ku vlastní škodě:)) velmi blízká. Smál jsem a opravdu ocenil změnu ve vizuálním podání posledních událostí. Nemohu posoudit ani s původní novelou, ani s mangou, ale už je mám nachystané a pokud změním po jejich přečtení názor, tak se to projeví i tady.

plakát

Akagami no Širajuki-hime (2015) (TV seriál)

Taková holčičí romantika. Není to špatné, ale ani to nemá nic, co by mě chytilo.

plakát

Myšlenky zločince (2005) (TV seriál) odpad!

Při náhodné procházení okolo obrazovky mi teče mozek ušima. Možná, že je to v originále lepší, ale to množství logických i věděckých nesmyslů v našem překladu je něco neuvěřitelného.

Kočka Lily (1987)

Opírá se to o věci, které vznikly o téměř deset let dříve a spíš než o vykrádání bych mluvil o tom, že autorovi takové sci-fi. Takže si je, v podobě anime, udělal sám.

plakát

Hadžimari no bókenšatači: Legend of Crystania (1995)

Tak nějak netuším, co mi při prvním vidění přeletělo přes nos. Teď jsem (přiznávám, že jen kvůli konci a tomu, že uživatel franks chodí a dává každé anime odpad) dal mnohem víc.