City Island (2009)

Nejlepší film s Andym. Skvělé vystavěné drama s fantastickou tragikomickou závěrečnou scénou. paráda

Spisovatelé (2012)

Docela příjemná romantická komedie.

Úsvit planety opic (2014) odpad!

Byl jsem zvědavý jak si autoři poradí s pokračováním výborně načatého restartu Planety opic. Bohužel se ukázalo, že výhrady původního obsazení byly odůvodněné a raději z pokračováním nechtěli mít nic společného. Už jen to, že scénář piplali tři osoby o něčem vypovídá. Rád bych viděl původní scénář, jako ho zamýšlely tvůrci prvního dílu. Nejhorší na tomto filmu je určitě skutečnost, že opice aniž by prošly nějakým procesem poznávání a myšlenkového vývoje, se prostě chovají a přemýšlí jako lidé, takže ve skutečnosti nejde o vzestup opic, ale chlupatých lidí. Takže prostě sérum, které se opicím dostalo, nejen že jim zvýšilo mozkovou kapacitu a umožnilo jim mluvit a dostat se z klecí, ale lusknutím prstů je přeneslo, přes nějakých deset patnáct tisíc let lidských zkušeností, poznatků a vývoje. A to znamená, že pokud si odmyslíme, že na plátně jsou to opice proti lidem, je to jen céčkový postapokalyptický blábol, na který by neskočilo ani studio Asylum. A aby to páni autoři umocnili chovají se obě strany naprosto stejně, jako přes kopírák. Na obou stranách je jednotné jádro, které si přeje zachovat mír, na obou stranách se najde hajzl, který se mír snaží podkopat.

Dvojník (2013)

vykonstruovaná pitomost.

Dom Hemingway (2013)

Taková gangsterská stylovka. Není to špatné, ale zase žádná sláva.

Bludička (1981) (seriál)

Naprostá klasika, co věta to neskutečná hláška a k tomu ty uchylné podivínské postavičky. nejuchylnější pohádka ze všech.

Velký den slečny Pettigrewové (2008)

Rozkošná, trochu bláznivá komedie s fantastickou hudbou, která provází téměř celý film. Po kratičkém uvedení, začíná kolotoč bláznivých momentů a situací, na scéně se objevuje přehršel postav. Skvěle vybroušené dialogy, perfektní casting a opravdu vynikající hudební doprovod jsou zárukou skvělé zábavy.

Mosazná konvice (2012)

Fantastická černá komedie o zhoubné konvičce. Skvostně jsem se bavil s touto dvojicí pošuků, neuvěřitelně se k sobě hodí a doplňují se. Dalo by se toho napsat mnohem více, ale nebudu nic prozrazovat, jen Vám film vřele doporučuji. Takhle jsem se nebavil u komedie hodně dlouho. Pro letošek číslo jedna.

Clona (2014) (seriál)

Docela to ušlo, scénář mohl být klidně depresivnější a promyšlenější, veskrze tmavé scény jsou dost otravné.