Kulky spravedlnosti (2019)

Tuhle šílenost budete milovat nebo nenávidět, nic mezi. Málo který film vám naservíruje 12 plot twistů za minutu. Neskutečná porce bizáru.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Naprostá pecka. Kombinace vibu klasického starého sci-fi v novodobým kabátě. Krásná Cara a nenudící příběh.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Pohodová popkornová marvelovka. Na to že to má být teenagerovský film, tak mě to v mnoha směrech bavilo mnohem víc než například Black Widow a to cením! Pohodový humor, připadal jsem si o 15 let mladší takže účel film splnil.

Duna (2021)

Málo kdo umí udělat skvělý film s pomalým tempem, tady se to povedlo na výbornou.

Blade Runner 2049 (2017)

Skvěle navazující příběh na původního Blade Runnera. Žádné pitomé moderní šaškárny a cgi šílenosti jako v jiných sci-fi. Film zachoval nádhernou atmosféru filmů z éry, kteoru mám fakt rád. Naprostá spokojenost.

Dva papežové (2019)

Dost dobře zfilmované téma, které bych rozhodně netipoval na filmový trhák. Super obsazení asi udělalo své, ale celkově hodně příjemné pokoukání.

Sázka na nejistotu (2015)

Velké sousto zpracovat tohle téma a tak nějak jsem čekal že to nebude koukatelné, o to víc jsem byl překvapen jak se tenhle snímek tvůrcům podařilo natočit. Skvělé herecké kombo v kombinaci s docela originálním překopáním "dokumentu" na něco na co se dá koukat mě opravdu bavilo.

Baby Driver (2017)

Dlouho mě nic takhle originálně akčně nebavilo jako tohle. Neskutečně mě sedlo herecké obsazení a výběr hudby byl víc než skvělý! Moc fajn.