Otesánek (2000)

Pro mě zatím nejslabší Švankmajer,ale i přesto za 75%.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Chtěl bych tě Semire vidět, kdyby se proti tobě postavili třeba Machine-gun Joe a Frankenstein z Death Race 2000. To bys teprve čuměl jak trdlo! -- Ovšem takový díl by opravdu stál za to!!

Sám doma a bohatý (1994)

Už zase jsem se nesmál.-Byl jsem jen zvědavý,zda se třeba něco od minule víc nepovedlo.Nepovedlo.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Teda takhle se trefit do ducha předlohy! Pro mě vůbec to nejlepší,co kdy Smyczek natočil.

Hvězdná brána (1994)

Kdysi mi maminka říkala,jak je v životě důležité mít jasno v tom co chci a co nechci. Asi začínám dospívat,protože již vím co určitě nechci.-NECHCI už NIKDY jít na žádný Emmerichův film!

Patriot (2000)

Nesnáším jakýkoli patetický filmy.Víc k tomu psát nebudu,zase bych si zkazil večer.Těch 20% (jinak by to byl odpad!) za parádně provedenou vybíjenou v korytu potoka (a pak že to nejde). -Doufám že tohle dílko někdy vyjde knižně (jestli už náhodou nevyšlo).Koupím,natrhám listy,pomuchlám a s gustem použiju.Hádejte jak.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Komedie to já rád,protože se rád směju.Ale když je komedie k smíchu ( toho jižanského ejchuchů a americké poklidné rezervovanosti je tu na mě až příliš),nezasměju se ani náhodou.A aby to mělo punc ,jako že alespoň trochu o něčem ,tak se tam ,,ftipně" plácne střet dvou kultur na poli lásky (?).Ale no tak...

Rychlá změna (1990)

Murray nemurray,tohle je i na remake slabý.

Noci šelem (1992)

Málokdo si v životě narovná záda tak ,jak je měl rovný ve svém umírání pan Collard.

Stalo se jedné noci (1934)

Capra musel být génius,když jsem u milostnýho příběhu vydržel skoro dvě hodiny a ještě se mi to líbilo!