Prokletí žlutozeleného škorpióna (2001)

Jako by si pan Woody Allen řekl,že pro jednou nechá tu psychoanalýzu Frojdům a Jungům,přičemž nás trubky jen tak pobaví.Mě trubku pobavil. Protože to umí.

Ukradené Vánoce (1993)

Jiří Trnka, Hermína Týrlová, Karel Zeman ..........a Tim Burton. Kdo by to byl řekl.

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Vzpomínám na všechny ty neuvěřitelně brutální dětské hry které jsem kdy absolvoval. S mírnou nadsázkou mi je autoři snímku připoměli. Nechci se pouštět do nějakých hlubokých psychologických sond či paralel,ale představte si místo těch rozkošných plišáčků neméně roztomilé dětičky na pískovišti.....,což by žádný cenzor asi nerozdýchal. Dávám 70%. Dal bych klidně i 80%,ale nešlo by na DVD dát tu vtíravou znělku jen na začátek a konec?

Zvrácený (2002)

Na začátku konce vidíme Monicu Bellucci,kterak ona, lehce rozechvělá, očekává už jen samé krásné zítřky.Není si sice úplně jistá vztahem,ale je těhotná a tudíž dle biologické předurčenosti šťastná. A ten vztah? Však vono to ňák dopadne.- Veliká sranda je ,že ji divák v tomhle přiblblém rozpoložení uvidí,až když je po všem.Ta prudká změna priorit,kdy se ráno řeší banality,po kterých člověk večer ani nevzdychne,protože mu jde třeba o život.A ještě tam nacpou polemiku o vině a trestu.- Podáno pěkně nervně a ošklivě naturalisticky. -Irréversible-nezvratitelný.Osud?- Alespoň já si to takhle pamatuju,a že už je to nějakej čas.Anebo to bylo včera,nebo kdy vlastně?

Růžoví plameňáci (1972)

Růžovoučký film,občas do hněda. (prý v US nešli v kinech obyčejné upoutávky ,-místo nich pouštěli komentáře diváků po premiéře,- a jeden z nich povídá- ,,...tak tomuhle já říkám vrazit pořádně hluboko americe palec do....",--však vy víte kam)

Uvnitř (2007)

Já vlastně ani moc krváky nemusím,ale můžu.Teď jsem však zmatený. -Jedna paní už nemá dítě v pupíčku,druhá ho v pupíčku zatím ještě má,ale ta první ho chce po tý druhý,protože ta druhá za všechno může.Ta první je dost rozčílená a evidentně momentálně naprosto mešuge. Do baráku,kde se děj odehrává,jsou neustále tlačeny další postavy,protože s jednou pomalu zabíjenou figurou by film asi nevystačil,(příchozí se chovají tak neuvěřitelně trotlovsky,že jim všem tu smrt přeju,jen ať zas rychle zmizí).- Za normálních okolností ,bych se při takovém ději,uraženě otočil na gauči na druhý bok,s nějakou nejapnou poznámkou ,na co že to zas ta moje lehce ujetá ženská kouká.Jenže já se neotočil a dokoukal to až do konce. Brr. Asi to ten Bustillo a Maury umí,nebo co.-Jen tak dál pánové,pořád nekonečně lepší,než když zapnu televizi a tam třeba Ordinace v růžový zahradě.To je teprve Hnus.

Čtyři pokoje (1995)

Pro mě osobně velké zklamání. Dvě povídky dobrý,dvě podprůměrný. A můj oblíbenec Tim Roth jako pojítko též příliš neobstál. To ho nadrogovali?,nebo co? Celý mi to přišlo jak napůl uvařený knedlík. Na kouknutí to jěště vypadá dobře,ale člověk si nepochutná. Se sebezapřením a s nostalgií k velkým jménům 50%.