Billy Elliot (2000)

....tancuj tancuj vykrůcaj,len mi pécku nezrůcaj,- a to vám mám jako věřit,dodlecto? Ale třeba to pan Daldry myslel upřímně a nikoli zkrze prodejnost skvěle (chytře) zabaleného produktu (ho-ho-ho-ho).-A nakonec,když nám to tak šecko hezky dopadlo,šli šicinky pěkně spát a před spaním si samozřejmě pustili něco z Flashdance,nebo si četli ze scénáře Kes.Nebo něčeho jinýho.

Halloweenská noc (2007)

Dobrý nápady,sem tam vtip -třeba když dojde na krmení a Marilyn Manson si pobrukuje ty svý Sweet Dreams(který vlastně nejsou jeho,-to se Lennox se Stewartem asi diví,kde všude se jejich muzika hraje...).Jako celek to ale moc nedrží pohromadě.Umím si spíš představit těch několik zde ztvárněných nápadů jako celkem povedenou minisérii.Ale i tak to splnilo to co jsem od toho čekal,-pobavilo mě to.

Lovec hlav (1976)

................Belmondo a Koko se schovají do cisterny s vínem. Vína mají asi tak do pasu.Ujedou X kilometrů,vylezou z cisterny(Koko pěkně nadranej) a na jejich šatech ani kapka!! To červené bylo asi velmi suché.-Suchý byl vlastně i celý film.

Grinch (2000)

Tak proto mi maminka kdysi říkávala ,abych ty sněhový vločky nežral,-že je tam spousta sajrajtu. Nebo abych nežral sníh? Nebo abych tolik nežral?-Kdo si to má pamatovat,je to už dávno.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Už je tady zase! -jen jsem to zahlédl v Tv programu a připoměl si jak jsem se kdysi u toho třískal smíchy.Teď už s tím určitě ztrácet čas nebudu.- Občas až neskutečně lacině mile vtipný,občas neskutečně debilní (ovšem proti filmu je tohle opravdu veledílo). Zajímavý mix.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

Jasnej adept na odpad,-ale vedle strašlivých hovadin jako Snídaně šampiónů,Sahara,Kameňák,Holky to chtěj taky, -a hromady dalších kalových odpadů s kterými jsem měl tu ,,čest", je tohle alespoň prvoplánovaná ubohá skorosranda.

Divoká planeta (1973)

Děkuji Cs filmu že to tam pouštěj. A co na to ČT? Nic ,-jen sedí a čumí na tu pěknou růžovoučkou nekonfliktní hromádku ničeho kterou nás denně krmí. (-no kdyby náhodou někdy šla Divoká planeta i v tej naší ,,veřejnoprávní" ,tak tipuju že někdy kolem půlnoci na ČT2,jinak by se na to snad proboha mohl někdo i koukat!!)

District 9 (2009)

Za málo peněz HODNĚ sci-fi dramatu.--Jak neskutečně trapně vedle tohodle vypadají ty úžasné bezobsažné americké fláky-Armagedon,Vesmírní kovbojové,Den nezávislosti, a spousta jiných. (Avatara jsem zatím neviděl a skoro určitě neuvidím,-proč taky? -to si raději znovu po čase pustím tohle)

Ride Lonesome (1959)

Na to že natočeno v r.59, kupodivu téměř realistická epizodka ze života drsňáků se zajímavou zápletkou,aneb jak se dá k naplnění pomsty fikaně dopracovat,se spoustou drobných odboček v ději,což je při cca 70 min.podivuhodné.(jen ten frontální sebevražedný útok apačů byl trochu debil,poplatný době vzniku filmu). -Samotný závěr u mě film pozvedá na nadprůměr,-i díky rozkrytí Scottovy manipulace.Ve srovnání s jindy poměrně přímočarými westwernovými příběhy je tohle bonbónek.- V čechách kupodivu téměř neznámý film,-ale vono to příde... (viděno se slovenským dabingem a podle mě výborně nadabovaný Randolph Scott)