Bourneův odkaz (2012)

Velice dobrej film. Jeremy na svém místě. Nesrovnávám to s předchozími filmy, tohle je trošku o něčem jiném. To, že je tam míň akce nevadí a pomalejší nástup už vůbec ne. Celou dobu jsem byl přikován do křesla a sledoval s napětím. Uteklo to hned a delší stopáž nevadila. Za mě jasný 4* a aspoň 76,514 %

Expendables: Postradatelní (2010)

Až se člověk diví, že lze tu spoušť mačkat tak rychle. Nedostatky přehlížím, u takovýchto filmů člověk musí být nad věcí, aby si to opravdu užil. A ja byl.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

VELKA škoda dost krátké stopáže. Jinak to bylo za plný počet hvězd.

Východní přísliby (2007)

Teměř do dokonalosti vybroušený a vyleštěný diamant, přesněji film.

P.S. Miluji Tě (2007)

... nevim jestli ty slzy byly z dojeti nebo z pobaveni, nicmeně jsem se po filmu citil nezkutečně blaženě. Velice přijemné...

Číslo 5 žije (1986)

Jeden z mala filmu, jenž jsem ani nechtěl vidět v AJ. Přijemná komedie od začátku do konce, na kterou se vždycky rád v telce podivám. Ben je nejlepší.

Horečka sobotní noci (1977)

Tri hvězdy díky Bee Gees a tanci, ale jinak je to téměř o ničem.

Věc (1982)

Dlouho jsem se branil tomu se podivat na tenhle filmek, jelikož nepatřim k přiznivcům hororu... Překvapivě mě HODNĚ bavil, nejvíc hlavně to, že nikdy nevíte, kdo je další věc.

Bezstarostná jízda (1969)

Nejvíc mě bavilo Nicholsonovo "startovaní" na podpaždí a nejvíc mě nebavilo jak je na konci sejmou...

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Když už jsem to znal skoro doslova nadabovany, pustil jsem si to znova v AJ a tlemil se na novo. Rovný nebo zakroucený, dal se nemusim vyjadřovat.