Lucy (2014)

Logiku to vôbec nemá, ale je to krátke, tak to celkom ubehne bez toho ,aby to nudilo a na Scarlett sa stále dobre pozerá

Captain America: Občanská válka (2016)

no myslím, že už by to stačilo, natrepať všetky komiksove postavy do jedneho filmu, ok raz sa to dá pozreť - avengers, ale stále dookola to isté, len tam strčiť čo najviac známych hrdinov- nulový scenár, o nejakom deji nemôže byť ani reč, skrátka dve a pol hodiny neskutočného utrpenia

Aliance (2016)

táto séria má neskutočne klesajúcu tendenciu čo sa týka kvality, dej sa neposunul takmer vôbec, koncentrovaná nuda a ten momentálny trend s rozdelením záverečnej časti na dva diely sa skončilo úplne zaslúženým fiaskom a prepadákom.

The Gambler (2014)

Mark Wahlberg ako vysnivaný klient všetkých herní, ktorý v podstate ani nemôže vyhrať - všetko hrá doubla, až kým neprehrá a na druhej strane ako zvláštny vysokoškolský profesor, ktorý prednáša niečo, čo produkuje v našich končinách nekonečný rad nezamestnaných na úrade práce. Pre mňa určite zaujímavejší je život gambléra,i ked i tu su viaceré nelogickosti, predovšetkým prepálený záver, takže celkovo taký rýchlo zabudnuteľný priemer

Úsvit planety opic (2014)

Fantastické digitálne efekty v žiadnom prípade nemôžu prekryť fakt, že počas dvoch hodín sa dej filmu neposunie v podstate o nič než končí Zrodenie planety opíc a osobne som sa pri tom veľmi nudil.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Podľa mňa výborné a jednoznačne lepšie než veľmi preceňovaný, podľa mňa veľmi priemermý Méda, na komédiu síce trochu prehnaná stopáž, ktorá však film vôbec nepoškodila, rovnako ako i nevýrazný hlavný hrdina, ktorého prehrávajú v podstate všetky vedľajšie postavy. Originalita filmu a skvelá Charlize Theron ťahajú film u mňa jednoznačne k 5 hviezdičkám.

Poslední mise (2004)

Totálna blbosť, z ktorej mi v pamäti zostalo len to bezchybné Seagalovo žlté sako, za ktoré dávam tomuto tučkovi jednu hviezdu

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Najväčšia filmová katastrofa tohto roku. Ako takýto hlúpučký scenár mohol prejsť u Foxov, z ktorej amaterizmus vyslovene srší, dej sa dá jednoducho zhrnúť premiestnenie z bodu A do bodu B, tam nejaká neprehľadná prestrelka a tak dalej. Príbeh je úplný nezmysel. V žiadnom prípade ničím nespájať s predchádzajúcimi vynikajúcimi časťami tejto série. Jedna hviezdička pre Rytmusa.

Vražedná hra (2012)

Toto sa rovná takmer k znetvoreniu Alexa Crossa. Ako sa mohol k postave inteligentného, chytrého detektíva dostať totálne neznámy chlapík, ktorý od prvej chvile pôsobí nemotorne až tragikomicky. Ono to celé predovšetkým nudí, jediné pozitívum na tomto nepodarku je skutočne slušný záporák v podaní Foxa.

Sinister (2012)

Podla mňa porovnateľná hlúposť a nuda ako Návrat do Silent Hill, žiadne nečakané dejové zvraty, slabý príbeh, ktorý zďaleka nepostačuje na celovečernú dĺžku, opakujúce sa scény, ktoré nestrašia skôr nudia, no proste slabota.