Nahá jsi krásná (2009) (pořad)

Libor Šula je sympaťák. Někdy mu říkám Šulák :-D...tohle je sice typický pořad pro ženský, ale hold u nás doma se musí dělat kompromisy a já se na to několikrát díval a docela jsem se bavil. Ten chlap prostě rozumí ženským problémům a snaží se jim pozvednout sebevědomí. Do značné míry to je podle mě i tím, že je homosexuál. A nemyslím to špatně. Prostě vidí do ženského myšlení a jejich komplexů. Takže za Šuláka 2 hvězdičky.

Pošta pro tebe (2005) (pořad)

Někdy fakt masakr!!! Nejradši bych dal ODPAD za to, jak to z člověka tahá slzy!!! Viděl jsem to asi 2x nebo 3x a stačilo mi to. Ale když to vezmu z jiného pohledu, tak jde o docela zajímavé a kruté lidské osudy, které jsou většinou opravdu k pláči a ta hvězdička patří právě těm lidem, kteří mají ten život chudší a smutnější a rozhodnou se oslovit skoro zapomenutýho příbuznýho. UPOZORNĚNÍ: BEZ DOSTATEČNÉHO MNOŽSTVÍ KAPESNÍKŮ NEPOUŠTĚT A DOPORUČUJU ZDRAVOU PSYCHIKU !!!!!

Druhá šance (2009) (pořad)

Každý si zaslouží druhou šanci. Až na tento pořad. Jako viděl jsem pár dílů. Jde jednoduše o hrozné lidské osudy, kdy se člověk dostane na úplný dno a televize Nova se jim snaží prostřednictvím peněz a různých služeb ten život napravit a dát jim naději na lepší život. Je to docela milý, ale já osobně to fakt sledovat nemusím. Jsem pro to, aby se jim pomohlo, ale je to takový těžký. Těch lidí, co by si zasloužilo pomoci je mnohem víc. Ale aspoň 1 hvězdičku dám za snahu.

RRRrrrr !!! (2004)

Totální kravina! Ale já jsem fakt parádně bavil. Několik hlášek je takřka (řekl bych) přelomových. Vy hrochomuti :-D 65%

Hrabě Monte Cristo (2002)

Tak si tady čtu některé vaše komentáře a svým způsobem vám rozumím a chápu vás. Ale na sledování filmů je krásné to, že něco může být pro někoho úplný odpad a pro někoho to může být životní kult. Nechci tím říct, že tenhle film je můj nejoblíbenější - to rozhodně NE!!! Ale mě osobně ani nevadilo, že se film soutředil na úplně něco jiného než na historický kontext a nedržel se předlohy. Já jsem ho bral jako individuální film a užil jsem si ho.

Bídníci (2000) (seriál)

Tato tématika mě moc nezajímá, ale když jsem náhodou jednou pustil televizi a viděl jsem Gérarda Depardieu, tak jsem si řekl, co to k sakru je? To neznám. A tak jsem to dokoukal a byl jsem opravdu mile překvapený. Jestli se nepletu, tak to je rozdělený na 6 dílů a musím bohužel konstatovat, že ke konci už to nemělo takový účinek na mě, ale i tak to na ty 4 hvězdičky vidím.

Drž hubu! (2003)

Nevím, ale mám tak trochu na rtech jednu větu, kterou se bojím vyslovit. Ale řeknu vám ji. Pro mě osobně nejlepší komedie všech dob. Já si nemůžu pomoci, ale tenhle humor by shrábl do kapsy celou americkou komediální scénu. Od začátku do konce jsem se válel smíchy. Gérard Depardieu a Jean Reno jsou mými oblíbenci, takže o to víc se stupňuje moje nadšení z této komedie. Prostě bez debat: 5 hvězdiček i za skvělý dabing.

Zelená míle (1999)

Další excelentní snímek pod režijní taktovkou Franka Darabonta. Jeho spolupráce se stále oblíbenějším spisovatelem Stephenem Kingem přináší to nejzdravější a nejlahodnější ovoce, co jsem měl možnost ochutnat. Prostě nádherný film s úžasným Tomem Hanksem a MC Duncanem, který nenechá nikoho chladným. A pokud ano? Tak jde jen o lidskou trosku... A doporučuju sehnat si originál i s bonusy! V bonusu kromě samotných účinkujících na tomto filmu můžeme vidět i samotného Stephena Kinga. Člověk by nečekal, že tento chlapík bude tak mladý. 10/10

Kytice (2000)

Skvělý filmový zažitek, který mi malilinko kazí akorát přílišná nevyrovnanost jednotlivých balad. Co je však nutné vyzdvihnout je překrásná hudba-opravdu neskutečná, dále hrátky s kamerou a prostředím neberou koncí (nádhera), temná i světlá atmosféra z těch balad jen čiší a herecké výkony jsou na vysoké úrovni. Pro mě osobně nejvydařenější balada je Vodník. A na závěr bych chtěl zdůraznit, že na české poměry jde opravdu o chválihodný počin a myslím, že se tady pan Brabec nemá za co stydět a kdo ví, třeba by se to líbilo i samotnému Erbenovi. Moje hodnocení jednotlivých balad - Kytice 4, Vodník 5, Svatební košile 4, Zlatý kolovrat 2, Polednice 5, Dceřina kletba 3 a Štědrý den 4.

Tmavomodrý svět (2001)

Nečekané! Opravdu na český (koprodukční) film jsem fakt zíral a vychutnal si každičký moment filmu.