Hory mají oči (2006)

Většina hororů klade důraz na vztah: TMA = STRACH. Jenže to tady Aja suveréně smetává ze stolu a servíruje nám nevídanou akční blood-hororovou podívanou odehrávající se v osluněné skalnaté poušti. To vše perfektně podbarvil stylovou hudbou, která hraje de-facto od začátku do konce. ... Když se zamyslím nad zápory filmu, tak snad bych jen poněkud upravil vzhled těch degenerovaných lidí a vyvaroval se pár klišé (jako nesmrtelnost toho mutanta na konci hororu apod.) ... Každopádně celý koncept hororu se mi velmi zamlouval a několik scén mě doslova uzemnilo (třeba s tím papouškem - fantastický). Když vezmu v potaz Ajův předchozí hororový pokus, tak Hory mají oči dokázaly vyhrát ve všech hororových aspektech a v následujícím hororu Mirrors definitivně potvrdil svojí režisérskou kvalitu. 85%

Nezvratný osud 3 (2006)

Tak tohle už je hodně přitažené za vlasy. Náhodné smrti jsou dost nepravděpodobné a nevěryhodné. Myslím, že už je to jen natahování série a obávám se, že čtyřka nedej bože i pětka budou jen trapnými béčkovými horory, které pravděpodobně skončí v odpadu.

Nezvratný osud 2 (2003)

Neskutečně vydařený začátek!!!! --- TAKHLE SKVĚLE NATOČENOU HAVÁRKU JSEM NIKDY PŘEDTÍM NEVIDĚL !!!!!!!!!!!!!!!! --- Pro mě osobně mnohem lepší úvod než nabízí první díl. Bohužel po první smrti je ta kvalita hodně rozkolísaná a padá do těch béčkových vod. Je to obrovská škoda takhle zahodit skvělý námět!!! Přesto si stojím za tím, že je to nejlepší díl série. 65%

Nezvratný osud (2000)

Perfektní nápad na horor. Bohužel zpracování není úplně nejlepší a ke konci už jsou ty smrti hooodně přitažené za vlasy. Je to strašná škoda, protože z tohoto se dalo vytřískat mnohem víc, protože je to orginální a na originalitě se dá stavět. Takže bohužel kvůli špatnému zpracování a některým ujetým smrtím dávám 3 hvězdičky.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Pro mě docela velké zklamání. Jednička a dvojka si držela vysokou úroveň zábavy a příběhu, to v tomto dílu nahrazují perverzní a nechutné scény. Navíc Stifler tady nehraje dobře - nevím proč. Škoda... 50%

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Minimálně stejně tak parádní díl jako jednička. Navíc opět fantastický soundtrack a nezapomenutelný Stifmajstr. :-D 9/10

Prci, prci, prcičky (1999)

Jeden z nejlepších teenagerovských filmů, které k nám přišly ze zámoří!!! Navíc pro naši generaci dnes už kultovka. Perfektní hudba (Blink 182, Sum 41, Good Charlotte...), super hlášky a úplně nezapomenutelný a kultovní Stifler a jeho máma :-))) 90%

Samotáři (2000)

Tento film je tak trochu o ničem. Bohužel je to tak. Jen díky neskutečnému Macháčkovi se daří, aby se tento snímek nerozsypal jak dům z karet. A právě za zhulenýho Macháčka a jeho nesmrtelné fóry dávám 3 hvězdičky, jinak žádná filmová extáze se fakt nekonala. 5/10

Pelíšky (1999)

Jindřiška je pěkná mrcha. :-D Velmi nadprůměrný film, ale nic z čeho by se mi podlamovaly kolena. 80%