Chata v horách (2012)

Chápu, že má tento žánrový mišmaš tak slušné hodnocení, protože to není čistá hororová podívaná jakou mám rád, ale je to film otevřený širšímu publiku. Já osobně mám z toho poněkud rozporuplné pocity. Začátek byl skvělej, vypadalo to na další Texaský masakr, ale od momentu, kdy vyskákali zombíci z hrobů už jsem si to příliš neužíval. Každopádně za ten famózní nápad a zábavnej začátek dávám 3 hvězdičky.

Chatroom (2010)

Odpad ani náhodou. To se tu zas nějací primitivečkové musí zviditelňovat. Minimálně nápad, který je dnes asi nejvíce aktuální a to sociální sítě, se musí pochválit. A mě osobně se líbil i vizuál. Co je ale horší, to je výběr herců a nesmyslně napsaný postavy. Chápu, že je všude kolem nás spousta nešťastných lidí a mnozí se uchylují k životu pouze na netu, ale tohle bylo až příliš křečovitý a nepravděpodobný. Trochu mě zklamalo napětí, které bych si představoval tísnivější a určitě by nebylo na škodu natočit i pár krvavých scén. Horor to není ani prvky thrilleru to nemá, to už vám tu všichni vykecali. Je to psychologické drama, nic víc nic míň. Takže za velmi zajímavý originální nápad a skvělý vizuál dávám 2 hvězdičky. Nicméně dost mě mrzí nevyužitý obsahový potenciál. 45%

Chatter (2010)

Dvěma slovy: fucking scary!

Chceš mě, chci tě (2009)

Ach ty vztahy :-)...moc pěkný filmeček plný různých teorií o vztazích, přičemž skoro ve všech jsem se našel i já, tudíž něco na té ošklivé pravdě bude :-D Kromě toho dvojice Butler a Heiglová se k sobě neuvěřitelně hodí. 75%

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Měl jsem tu možnost porovnat tento soutěžní fenomén v různých zemích a musím říct, že ten náš je hodně odlišný. Především díky Vladimíru Čechovi, který dokážě člověka natolik zblbnout, že už si ani není jistý, jestli byl Křemílek a Vochomůrka nebo Křemílek a Cipísek :-D:-D...chci tím říct, že v zahraničí ty peníze jsou docela snadno nabyté, protože moderátoři vám do toho nekecají. Tady to bylo tězké nejen na vědomosti, ale i na psychiku, vůli a také víru ve své vědomosti.

Chcete mě? (1992) (pořad)

Zdeňek Srstka nemá chybu. Popravdě nejsem zrovna milovník psů. Ale když slyším od Zdeňka, jak je to úžasný pejššeek. Že je strašně přítulnýýý a rád chodí na plocházky tím jeho typickým hlasem :-D , tak bych si skoro i nějakýho psa pořídil :-D :-D...

Cheap Thrills (2013)

Pro mě osobně obrovské překvapení, které bych rozhodně nezařadil mezi komedie. Podle mě je to úplně vážný film, který trefně naráží na současnou problematiku nezaměstnanosti a nutnosti peněz. Všem fandům minimalistických thrillerů doporučuju. 90%

Chicago (2002)

Vizuálně hodně zdařilé. Příběh taky povedený, ale něco mi tam scházelo a nedokážu přesně říct co. Možná dějový spád. Nevim, každopádně jde o oskarový snímek a zaslouží si pozornost. 8/10

Chilli, sex a samba (2000)

1 hvězdičky za Penélope, 2 hvězdičku za chilli a 3 hvězdičku jen tak ze srandy :-D

Chirurgové (2005) (seriál)

Viděny asi jen 2 díly, potom jsem to zabalil. Nebavilo...