Mystery Men (1999) odpad!

nedivivim sa ani na tie tržby kedže film bol totálne trápny mega prkotina a pritom toľko známych hercov

Světová invaze (2011)

Fakt ako videl som trailer a strašne som sa na tento film tešil teraz po zhliadnutí ako keby my dal niekto facku a je len že čožééé ako sa dá film takto spackať čakal som nejakú perfektnú postapokaliptickú akciu niečo v štýle deň nezávislosti a toto mi ponúklo len znechutenosť k sci-fi a pritom mám tento žáner veľmi rád.Efekty to by aj ušlo no som zvedavý ešte na blu-ray či sa náhodou nezmení nejako moj názor na film aj keď myslím že asi ťažko.Ešte k tým mimozemšťanom musím dodať že vyzerali čisto no piškoťáci s piškotovými hlavami no katastrofa fakt ako ten kto vymyslel tých piškoťakov by sa mal hanbiť.Proste mix scifi s nejakým delta ( fór) či force :-D u mňa nejako neobstál.

Rain Man (1988)

Nikdy som si nejako nenašiel čas na tento film no dnes som si ho konečne pozrel a s kľudným srdcom poviem že to bol jeden s najkrajších filmov aký som kedy videl.Mne osobne ako málo ktorý film zahral na city,ale tento mi zahral až veľmi :-) Nikdy som si nejako veľmi nevšímal herca Dustina Hoffmana avšak po tomto zhliadnutí musím uznať že je Génius pretože tak ako zahral autistu to fakt zabil a je mu všetka česť

Tekken (2010)

Napišem to tak ako to citim ja a mnohí co maju radi hru tekken.Na tento film som sa tešil dlhé roky ale ako som videl nemal som sa na co tešit pretože vobec neuspokojil moje predstavy a ocakávania ktoré sa ako keby po zhliadnuti tohto filmu rozbili o jednu nepeknu stenu.Cakal som prepracovane namakane akcne scény plne špickovej muziky no za cely film som sa nicoho podobného nedockal.Verdikt?Na vine bol jednoznacne nesprávny režisér pretože ak by sa toho ujal napriklad Michael Bay alebo niekto iny zo znamym meno nedopadlo by to tak uboho ako som mohol vidiet pri tomto filme. Hra ostane navždy v mojom srdci no škoda, že to nemožem napisat aj o filme.

Raptor Island: Ještěři útočí (2004) (TV film) odpad!

Pri tomto filme som nevedel ci sa mam smiat alebo plakat skor by som zaplakal a to už s takýchto dovodou ako je nieže slaby dej ale spracovanie filmu as to vyzera, že to ma slaby dej a to už preto lebo su tu použite efekty z cias dinosaurov a tym myslim uplne zle pocitacové efekty, krv mi skor pripominala nejaku nepodarenu hru a tie dinosaury no co ja viem tak od jurského parku to malo neskutocne daleko.Naozaj film mi pripadal ako nejaky nepekny urivok z nejakej velmi slabej pocitacovej hry.Herecke vykony boli katastrofálne takmer pod bodom mrazu a Lorenzo Lamas si len viac pokazil meno.

Odpočítávání (2010)

Tak toto je jeden s najlepších a najnapínavejších thrillerov aký som kedy doposial videl. Dejovo sa ani nejadná o nejaky velkofilm proste jednoduchá myšlienka ale spracovanie tohoto thrilleru je neuveritelne precízne a napatie sa v tomto filme neskutocne stupnuje aš k záveru a preto vrele odporúcam tento film všetkym priaznivcom thrillerov a millovníkov herca Samuela L. Jacksna ktorý ma v tomto filme velmi zaujímavú úlohu ved uvidíte sami :-)

Blade (1998)

Co dodat k tomuto filmu už len tolko ze akcnejši film s tematikou co sa týka upírov a celkovo napumpovany akciou aky tu ešte nebol a najbližšich 20 rokov asi nebude svojou originalitou a saundtreckom ostal nejednemu cloveku v pamati a ostane ešte dlho po zhliadnuti. Myslim že lepšieho herca ako Weslyho Snipsa do role Blade ani nemohli dat pretože táto rola mu sadla ako uliata.