Total Recall (2012)

Čakal som podľa hodnotenia ,že celý film bude akurát ten trailer,ale nie,zabavil som sa ako malý chlapec, pozerám že tu kritikom tá kritika už prerastá cez hlavu.Jedine čo môžem TR vyčítať je trocha klišé ,ale bez toho sa to u takýchto scifi nezaobíde. A asi mi už je viac sympatická Jessica ako Kate :))

Athena: Bohyně války (2011)

Pokial sa Vám nepodarí zaspať do polovičky filmu,tak by ste už ďalej zaspať nemali a to,že nemáte prehľad, kto je kto, z toho si nič nerobte,môžete si ho pozrieť znova až na to nájdete odhodlanie.Keby niet toho konca,ktorý to ledva vytiahol na tú 3.hviezdu, ta ani sem nepíšem.

Resident Evil: Odveta (2012)

Čo sa týka príbehu o ničom, to v poho, ale niektoré nelogickosti ma totálne zabíjali, dotiahlo to: efekty, soundtrack a Milla. Jediné čo sa dá odniesť z filmu je kolotočárský zážitok, ktorý vyprchá akonáhle skončí.

Limit (2010)

Tak pekne, zasa slzička padla. Z toho,aké dokážu byť ľudia svine a kapánek z toho, aký dojímavý konček :)... Hold vzdávam tomuto francoskôstu.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Asi som bol nie dobre naladený, tri krát som sa zasmial, z počiatku dosť trápne ,ale potom sa to spríjemnilo,keby mie 3D a peknej grafiky, tak lutujem čas a vstupenku a a a potesili fajín nápady ako vždy,

Moje krásná učitelka (2011)

Mám rád filmy tohoto štýlu, dej nie je ničím výnimočný,ale je tak nasýtený príchuťou života, že Vám to úplne stačí,humor tu je láskou nakladaný ako tie najlepšie sterilizované uhorky a jediné čo mi na nich vadí je ,že maju koniec.... soudtrack sa dejom sínusoídne prelína ako vyskakujúci delfini na promenáde.. :)

Konfident (2011)

Tak, že prvá premiera za mnou a som rád ,že to bol tento filmík, nic som neočakaval,ale o to vačšie bolo prekvapenie,klobúk dole(sice žiadny nenosim) pane Nvoto a herci sa tiež zachovali znamenite, hlavne Vetchý,Budar a Mádl,.,(nie som žiaden kritik,ale sem tam niečo šplechnu),,,zhliadnutie doporučujem, vid moje hodnotenie...

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Osobne mi švédska filmová trilogia chutila viac aj herci mi pasovali viac, ale podané to bolo jednoduchšie, tým pádom som to teraz chápal lepšie :)),,,(v kine: vycítil som kedy vystrelia po Mikaelovi,ešte som si aj citoslovce vyslovil a následne na to padol výstrel a aj tak som sa zľakol)

Silný kalibr (2010)

Val Kilmer - ano, Curtis Jackson - nie, prečítam komenty - určite si to nepozriem ...

Tajný projekt (2011) (TV film)

Pripada mi to ako 20 rocny film,taku traparen som uz davno nevidel, neviem ako som to vobec mohol dopozerat :))